Domácí nápoje, které pomohou zbavit se přebytečných kil. Výsledky jsou vidět již během prvních 3 týdnů

Potřebujete zhubnout a hledáte snadnou cestu? Vyzkoušejte naše domácí recepty na nápoje na hubnutí. Skvěle chutnají a jsou hned hotové.

i Zdroj fotografie: Pixabay.com
                   

Kdo by nechtěl mít postavu jako lusk. Nezdravý způsob života, minimum pohybu a strava plná jednoduchých cukrů a tuků vedou k nadváze. Tím, že přestanete jíst sladké a jídla z fastfoodu zastavíte proces tloustnutí. Potřebujete se však zbavit i stávajících kil. K tomu vám dopomůžou nápoje vyrobené v pohodlí domova.

iZdroj fotografie: Pixabay.com

Pokud chcete skutečně shodit nějaká ta kila navíc zaměřte se na potraviny, které obsahují mnoho Omega-3 a dostatek vlákniny. Snažte se vyhýbat konzumaci jídla ve večerních hodinách. Tělo pak nemá dostatek času jej zpracovat a ukládá na později.

Nápoje, po kterých zhubnete

Nastartovat rychlejší metabolismus, tedy spalování potravy, vám pomohou následující tři recepty. Suroviny jsou běžně dostupné a každý je má v podstatě doma. Smíchejte si lahodný nápoj.

Dokonalý spalovač

Velké jablko nakrájejte na drobnější kousky nebo jej nastrouhejte. Přidejte 1 lžičku mleté skořice a zalijte 300 ml vroucí vody. Nechte několik hodin za občasného promíchání luhovat. Poté popíjejte. Největší účinek má během noci, kdy naplno rozjede v žaludku spalování.

Lepší trávení

Pokud chcete rozhýbat střeva, propláchněte je pomocí nápoje složeného z 1 sklenice kefíru, 1 lžičky mleté skořice a půl lžičky mletého zázvoru. Vše důkladně promíchejte. Nápoj je vhodné užívat před spánkem nebo před snídaní.

Posílení těla

Tělo je nutné hýčkat. Potěšte jej výborným čajem. Uvařte 300 ml kvalitního zeleného čaje a vsypte 1 lžičku skořice. Nechte vychladnou a přimíchejte ještě 1,5 lžičku skořice pro vůni a sílu. Nápoj pijte 2 x denně půlhodiny před obědem a večeří.

Změna je cesta

Své nadbytečné váhy se můžete zbavit i dalšími postupy, které lze libovolně kombinovat. Začněte se hýbat, choďte běhat nebo navštěvujte posilovnu. Musíte změnit způsob svého života. I malý krůček se počítá. Bude to náročné, ale ta radost z krásně stavěného těla stojí za všechno doříkání.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Diskuze Vstoupit do diskuze
149 lidí právě čte
Zobrazit další články