Pití okurkové limonády před spaním bojuje proti ukládání tuků. Během tří týdnu můžete mít postavu jako modelka

Přebytečný břišní tuk trápí mnoho lidí po celém světě. Většina z těch, kteří s ním bojují, se ho chtějí rychle a efektivně zbavit. Jednou z možností je okurkový nápoj s citronem.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Játra, plíce, ledviny a tlusté střevo jsou orgány odpovědné za očistu těla, a pokud nefungují správně, začne se kolem pasu nehezky hromadit tuk. Prvním krokem k jeho redukci by měla být zdravá životospráva a dostatek pohybu, malým, ale účinným pomocníkem však může být i osvěžující nápoj, který se skládá pouze z dostupných a zdraví prospěšných ingrediencí.

Zelený drink posílí imunitu a zabrání tuku v dalším usazování

Pokud patříte do skupiny lidí, kteří mají problémy s odstraňováním nežádoucího břišního tuku, můžete vyzkoušet bezpečné, dostupné a účinné řešení. Následující recept zlepší imunitní systém, očistí tělo od toxinů a zlepší metabolismus, díky čemuž se bude tuk spalovat mnohem rychleji. Budete potřebovat:

  • ½ citronu
  • několik lístků máty nebo zelené petrželky
  • 1 okurku
  • kousek čerstvého zázvoru
  • 1/3 šálku vody
iZdroj fotografie: Depositphotos

Zelené smoothie vám zajistí štíhlou postavu

Tento skvělý nápoj připravíte jednoduše. Okurku umyjte, okrájejte a nakrájejte na kousky. Petržel nebo mátu umyjte a nechejte okapat, zázvor oloupejte. Do připravené vody vymačkejte šťávu z poloviny citronu. Vložte všechny přísady do mixéru a mixujte, dokud nevytvoříte homogenní směs. Pokud nemáte mixér, můžete všechny ingredience nakrájet na co nejmenší části a nechat několik hodin chladit v ledničce, aby se chutě spojily.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Vitaminová bomba pro ideální závěr dne

Tento nápoj funguje nejlépe v případě, když je konzumován před spaním. Pro rychlejší a lepší výsledky byste měli během této kúry také cvičit a dodržovat plán zdravé výživy. Okurkový nápoj vám pomůže zrychlit metabolismus, spálit přebytečný tuk a tím zlepšit vaše celkové zdraví. Pokud vám nevyhovuje chuť smoothie, můžete si v krajním případě nápoj lehce dosladit medem nebo javorovým sirupem. Pijte jednou denně po dobu tří týdnů.

Zdroj: Allrecipes

Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Zobrazit další články