Japonská detoxikace: Během 20 minut vyplaví všechny toxiny z těla

Nahromaděné toxiny v těle mohou mít vážný dopad na vaše zdraví. Tato japonská očista je dokáže do jednoho odstranit a posílit váš imunitní systém.

                   

Postupem let se v těle mohou začít množit toxiny, těžké kovy a další nečistoty, které způsobují oxidační stres a přispívají k rozvoji nebezpečných onemocnění, jako je například vysoký krevní tlak nebo dokonce rakovina. Pokud se chcete před jejich působením ochránit, je dobré čas od času provést vhodnou metodu očisty těla, která všechny nepřátelské složky odstraní, a navíc posílí vaši imunitu. Jedním z osvědčených pomocníků je v tomto případě dle webu Healthline cibule, kterou můžete použít v rámci účinné japonské metody. 

Japonská metoda na bázi cibule a česneku 

Nejedná se však o metodu, kdy budete muset něco konzumovat, ale naopak budete používat směs z těchto ingrediencí ve formě „detoxikační náplasti“ zevně. Samozřejmě je vhodné zařadit jak česnek, tak i cibuli do svého jídelníčku, protože obě tyto potraviny nabízí nespočet zdravotních přínosů pro lidské tělo. Mimo očisty organismu vám například pomohou regulovat krevní tlak, chránit srdce před různými nemocemi a zhubnout přebytečná kila.

V tomto případě si budete muset připevnit náplast na chodidla, protože právě jimi protéká krev i lymfa. Nejlépe uděláte, když budete metodu provádět před spaním, protože jen tak bude celý proces nejúčinnější – a jakmile ráno vstanete, nebude po škodlivých toxinech v těla ani stopa. Všechny totiž budou vyplaveny právě skrze chodidla do detoxikační pomůcky, což bude patrné například tím, že bude úplně tmavá. 

Příprava detoxikační náplasti 

Pokud se rozhodnete vyzkoušet tuto metodu, budete potřebovat samolepící náplasti na chodidla. cibuli, česnek, vodu a ponožky. Ujistěte se také, že jsou obě ingredience z organických farem, protože jen v takovém případě vám podle lékařky Marie Lorraine Johnson poskytnou maximální účinek (pokud by byly zanesené pesticidy, mohly by vám způsobit podráždění či jiné kožní problémy). Postup je velmi jednoduchý: 

Cibule na stole iZdroj fotografie: Pixabay
Cibule a česnek pomáhají detoxikovat tělo od nahromaděných nečistot
  • Nejprve nakrájejte česnek a cibuli na malé kousky a přiveďte vodu k varu. 
  • Poté do vody nasypte obě ingredience a nechte je vařit po dobu 10 minut.
  • Jakmile uplyne stanovená doba, nechte směs vychladnout (alespoň 20 minut) a poté ji nalijte na samolepící náplasti – ale pouze tak, aby byly lehce navlhlé. 
  • Nyní si přilepte náplast na chodidla a navlékněte si přes ní ponožky, aby náplast zůstala na svém místě. 
  • Takto ji nechte působit po celou noc a ráno ji sundejte.

Když je tělo plné toxinů, dává to najevo. Že je nutná detoxikace, se může projevit i barvou jazyka

Jamile se probudíte, budete si moci všimnout, že je náplast tmavá, a zároveň se budete cítit mnohem lépe a odpočatí. Po několika dnech aplikování této japonské metody také rozpoznáte, že se zlepšuje i vaše psychická pohoda a bolest kloubů čím dál více odstupuje. Na webu JakZdravě jsme také psali o tom, jak vám dokáže pomoci s detoxikací těla a dalšími zdravotními faktory aromatická skořice

Jak se japonská metoda osvědčila vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
82 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články