Až o 5 let mladší: Domácí krém eliminuje vrásky jedna báseň

S přibývajícími roky řeší ženy množství vrásek na obličeji. Následně se rozhodnou pro různé krémy a utrácí spousty peněz za něco, co si mohou za zlomek ceny vyrobit.

oko i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Velká spousta žen bojuje během stárnutí se vznikem vrásek. Nejčastěji ženy řeší vrásky v oblasti očí. Vznik vrásek je přirozenou reakcí, jelikož pokožka stárne a pomalu, ale jistě ztrácí svou pružnost. Je proto nutné pleť pravidelně hydratovat, aby se tvorba vrásek zpomalila. Některé ženy za oční krémy utrácejí spousty peněz a ne vždy se dostaví výsledky, jaké od krému očekávají.

Vrásky řeší i muži

Čím dál více se k boji s vráskami na obličeji odhodlávají také někteří muži. Dříve bylo používání očních a obličejových krémů výhradně dominantou žen, ale k používání obličejové kosmetiky se uchyluje již i spousta mužů. Kvalitní kosmetika však dnes může vyjít na stovky až tisíce korun. Některým lidem se tak jejich péče může výrazně prodražit a zasáhnout do jejich rozpočtu.

Krém si vyrobte

Ne každý si však může kvalitní kosmetiku dovolit a u některých lidí to pak může vést k zoufalství, jelikož jsou ve svém boji s vráskami bezradní. Nejen pro tyto lidi je tu pak možnost si účinný oční krém vyrobit a vrátit se tak aktivně do boje proti vráskám. Příprava krému přitom zabere jen pár minut a není potřeba ani hromada ingrediencí. Toto řešení by tak mohlo spoustě lidem vyhovovat víc než drahé krémy.

Stačí vám 3 ingredience

K výrobě domácího očního krému vám postačí pouze 3 přísady. Mezi tyto přísady patří 2 kapsle vitamínu E, 2 kapky tymiánového esenciálního oleje a 1 lžíce kokosového oleje. Všechny tyto ingredience pak stačí jen dát do misky a důkladně vše promíchat. Až budete mít přísady promíchané, vezměte nádobu, ve které budete chtít váš krém mít a krém do ní dejte. Nakonec jen stačí dát nádobu s krémem do ledničky, kde jej budete také skladovat.

krém iZdroj fotografie: Pixabay

Použití je jednoduché

Všechny složky, které tento krém obsahuje, jsou hypoalergenní. Před prvním použitím však krém raději otestujte například na pokožce ruky, kdyby se náhodou projevila nějaká alergická reakce. Následně jen krém naneste na okolí očí včetně očních víček. Vše proveďte přibližně 2 hodiny před spaním. Krém by měl časem eliminovat vrásky kolem očí a omladit váš obličej až o 5 let.

Jak o vrásky kolem očí pečujete vy?

Zdroj: Zdravě
Diskuze Vstoupit do diskuze
123 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Zobrazit další články