Odstraní vysoký krevní tlak i nadbytečné kilogramy: Domácí šťáva ze surovin, které má doma každý

Je až neuvěřitelné, jaké zázraky se dají připravit doma z běžně dostupných surovin, které se válejí v poličkách. Třeba tento očišťující nápoj, díky kterému zůstanete fit.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Většina nemocí souvisí s nevhodným životním stylem nebo psychickou nepohodou. Tělo je den co den vystavováno toxinům. Aby se z nich nerozvinulo vážné onemocnění, je důležité své tělo pravidelně očišťovat. Připravte si nápoj, který vám s tím pomůže. Očistí od toxinů, probudí metabolismus a spálí přebytečný tuk.

Recept na ozdravný nápoj

Tento recept je velice snadný na přípravu, máte ho za dvě minutky hotový. Pomůže vám vyplavit škodliviny z těla, podpořit trávení a odhodit přebytečná kila. Také pomáhá v prevenci cukrovky a vysokého krevního tlaku.

Co budete potřebovat:

  • 1 lžičku mleté skořice,
  • 2 polévkové lžíce jablečného octa,
  • 2 polévkové lžíce citronové šťávy,
  • 1 polévkovou lžíci medu
  • a 1 sklenici (200 ml) vody.

Postup přípravy receptu:

  1. Všechny ingredience vložte do mixéru a pečlivě rozmixujte.
  2. A máte hotovo. Nápoj je připraven ke konzumaci.

Aplikace a dávkování:

Nápoj pijte ráno po probuzení, abyste byli nalačno. Každý den si připravujte nápoj čerstvý, aby obsahoval ty správné látky. Tuto kúru dodržujte po tři měsíce, jinak nebude mít správný účinek.

Med, skořice a citron iZdroj fotografie: Freepik

Co je na nápoji tak úžasného? Všechno.

Skořice pomáhá při cukrovce udržovat optimální hladinu cukru v krvi. Také snižuje hladinu špatného LDL cholesterolu. Jablečný ocet pomáhá snižovat vysoký tlak. Citronová šťáva obsahuje silné antioxidanty, které vás ochrání před volnými radikály a pomohou vám podpořit imunitu. Med má nespočet zdravotních výhod, že by to vydalo na několik dalších článků. A voda je pro tělo základní a nenahraditelná složka, která nesmí při detoxikaci chybět.

A co ještě můžete pro detoxikaci udělat? Zaměřte se na spánek a pitný režim. V těchto dvou oblastech buďte skutečně zásadoví, jinak vám žádný sebelepší recept pro podporu očisty těla nepomůže. Je to logické. K čemu je nápoj pro ozdravení těla, které si vzápětí ničíte ponocováním a špatnými návyky?

Pomocí čeho se detoxikujete vy?

Zdroj: Zdravě
Diskuze Vstoupit do diskuze
75 lidí právě čte
Autor článku

Dita Polívková

Zobrazit další články