Nechte játra znovu se nadechnout: Účinná směs olivového oleje a citronu je dokonale pročistí a prospěje i pleti

Známky stárnutí pleti trápí většinu dospělé populace světa. Svou pokožku však můžete opět omladit pravidelnou konzumací směsi citronu a olivového oleje.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Většina lidí touží po tom, aby jejich pokožka byla pružná, hebká a bez jakýchkoliv vrásek. To však může být v současné době plné stresu a spěchu poměrně náročné, a proto se mnoho jedinců uchyluje k používání řady kosmetických přípravků. Jak ovšem říká odbornice Cynthia Cobb, většina těchto produktů nejenže stojí plno peněz, ale také obsahuje řadu toxinů, které pro vaše tělo nemusí být vhodné. Níže se proto můžete seznámit s naprosto přirozenou směsí, která vám s tímto problémem pomůže zatočit v řádu několika týdnů.  

Příliš volných radikálů v těle

Mnoho lidí si stěžuje, že na pohled vypadají starší, než ve skutečnosti jsou. To může být způsobeno zpravidla přítomností příliš velkého množství volných radikálů a nebezpečných toxinů v těle – jde o složky, které vznikají různými chemickými reakcemi a které při nadbytku poškozují zdravé tělesné buňky, což je také důvod, proč mohou výrazně urychlit proces stárnutí. Komě toho jdou také ruku v ruce se vznikem nejrůznějších problémů, včetně bolestí hlavy, únavy, bolesti kloubů až po vznik rakoviny. 

A právě vaše játra jsou jedním z nejdůležitějších tělesných orgánů, které pomáhají volné radikály a nebezpečné toxiny z těla odstraňovat a zabraňovat tak potenciálnímu poškození vašeho organismu. Pokud se však s jejich nadměrným množstvím nedokážou vyrovnat, potřebují rychlou pomoc, která závisí jen a pouze vás. Naštěstí existuje velmi účinný, a zároveň zcela přirozený lék, který vaše játra pomůže detoxikovat a vaší pokožce tak navrátit hebkost a pevnost. 

Síla citronu a olivového oleje

Olivový olej je velmi zdravý produkt, který dokáže regulovat vysoký krevní tlak a usazený cholesterol. Jeho pravidelná konzumace navíc pomáhá bojovat proti zánětům, které bývají spouštěčem mnoha nemocí, včetně chronické únavy, artritidy, cukrovky, srdečních chorob nebo také rakoviny. Spolu pak s citronovou šťávou, která díky svému bohatému obsahu antioxidantů posiluje imunitní systém a ničí volné radikály v těle dříve, než poškodí zdravé buňky, tvoří tyto ingredience jedinečnou léčivou směs, která vaše játra dokáže detoxikovat.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Úspěšná detoxikace jater a odstranění toxinů a volných radikálů z těla jde poté ruku v ruce s omlazením pleti, a tím i zmírněním výskytu vrásek nebo jejich kompletním odstraněním. Ti, kteří tuto neuvěřitelnou směs užívali každé ráno, dokonce uvedli, že začali pozorovat změny již během prvního měsíce. A kromě zlepšení stavu pleti se také začali cítit mnohem lépe. Stačí akorát smíchat 1 lžíci olivového oleje a 1 lžičku citronové šťávy, směs pravidelně konzumovat před snídaní a vaše pleť bude opět svěží a mladá, a to bez jakýchkoli kontraindikací. 

Jak pečujete o svou pokožku vy?

Zdroj: Healthline, Healthline

Diskuze Vstoupit do diskuze
103 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články