Babiččin přírodní prostředek pro osteoporózu: Jen 3 aplikace a je po problému

Osteoporóza je nepříjemné onemocnění, se kterým se potýká plno lidí staršího věku. Pokud trápí i vás, vyzkoušejte tento účinný domácí lék.

lněné semínko srdce i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Pokud na sobě rozpoznáte příznaky osteoporózy, pak byste to rozhodně neměli ignorovat. Jedná se totiž o nebezpečné onemocnění, které se v případě neléčení může zhoršovat a způsobovat čím dál větší problémy. V případě, že se s ním potýkáte i vy, nemusíte však ihned spěchat k lékaři nebo užívat drahé léky plné chemie. Úlevu vám totiž dle lékaře Jared Meacham poskytne domácí prostředek ze správných ingrediencí. 

Babiččin lék proti osteoporóze

Osteoporóza je onemocnění charakterizované úbytkem kostní hmoty a poruchami stavby kostí. To tedy znamená, že se v důsledku její přítomnosti mohou u pacientů častěji objevovat zlomeniny, naraženiny a další nepříjemné problémy, včetně chronické bolesti. Pokud jste na sobě tyto příznaky rozpoznali i vy, nemusíte však nutně spěchat k lékaři či užívat drahé komerční léky plné chemie. Stačí si připravit nápoj z následujících ingrediencí:

  • 10 polévkových lžic mletých lněných semínek
  • 5 polévkových lžic mletého sezamu
  • 5 polévkových lžic mletých dýňových semínek
  • 5 polévkových lžic mletých pšeničných zrn
  • 5 polévkových lžic slunečnicových semen
  • 3 polévkové lžíce rozinek
  • 1 litr lučního medu

Postup je poté již velmi jednoduchý. Stačí všechny ingredience (kromě medu) vložit do mixéru, pořádně je promixovat a nakonec smíchat vařečkou nebo metličkou. Následně již stačí přidat med, ještě jednou promíchat a máte hotovo. Výsledný lék je pak dle serveru Healthline nejlepší užívat dvakrát denně, tedy jednu čajovou lžičku před snídaní a jednu před obědem. Pozitivní přínosy na sobě budete moci rozpoznat již během několika dní.

Sezamová semínka potlačují záněty v těle a podporují obrannou bariéru. Benefity ale pocítíte pouze při správné dávce

Na webu JakZdravě jsme také psali o nejzajímavějších zdravotních přínosech lněného semínka a jak ho můžete využít ve svůj prospěch. 

Jak se tento domácí lék osvědčil vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
62 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články