Konec všem zánětům a artritidě, lehce se dají zničit za pomoci koření, které má doma každý

Pokud vás trápí časté záněty či nepříjemná artritida, nemusíte nutně spěchat k lékaři či užívat drahé komerční výrobky. Skvěle vám pomůže toto koření.

Listy bobkového listu i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Artritida je nepříjemné onemocnění, které ovlivňuje schopnost pohybu jedince a způsobuje příznaky, jako je ztuhlost a bolest kloubů. Pokud se s ní potýkáte i vy a již žádné léky či masti vám nepomáhají, můžete zkusit sílu bobkového listu, který nabízí nespočet zdravotních benefitů pro lidské tělo. Stačí ho dle lékařky Sade Meeks správně aplikovat a již brzy si budete moci všimnout velmi příjemných změn. Působí navíc zcela přirozeně. 

Bobkový list proti artritidě 

Léčivé účinky bobkového listu ocení především starší lidé, kteří se s artritidou a záněty potýkají nejčastěji. Jeho účinky však sahají mnohem dále – velmi dobře například detoxikuje tělo, má antiseptické vlastnosti, posiluje paměť a koncentraci, bojuje proti migréně a bolestem hlavy, podporuje trávení a chuť k jídlu, pomáhá při zánětlivých onemocněních močových cest, léčí nespavost a chrápání, zmírňuje bolesti kloubů. 

bobkový list iZdroj fotografie: Depositphotos
Bobkový list pomáhá zmírňovat příznaky artritidy

Co se týče aplikace koření, můžete si z něj připravit čaj. Stačí namočit šest listů bobkového listu do vroucí vody a nechat směs asi hodinu stát. Jakmile uplyne stanovená doba, tekutinu přeceďte a poté do ní namočte gázu. Tu už si akorát přiložte na bolestivá místa a nechte asi půl hodiny působit. Kúru opakujte dvakrát až třikrát denně a brzy pocítíte úlevu. Na webu JakZdravě jsme také psali jak si s bolavými klouby poradí směs medu a skořice

10 cviků na klouby, kvůli kterým není třeba vstávat z postele: Skvělé při artritidě a osteochondróze

Velmi dobře poslouží při bolestech kloubů i olej z bobkového listu. Ten si připravíte tak, že listy namočíte do olivového oleje a necháte je dva týdny louhovat (nejlépe na tmavém a chladném místě). Jakmile uplyne stanovená doba, olej můžete začít používat. Podle serveru WebMD působí nejlépe, když ho vmasírujete do postiženého místa dvakrát až třikrát denně. 

Jak se bobkový list osvědčil vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
52 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články