Čistá střeva už za 24 hodin, stačí vypít jedinou sklenici domácího nápoje

Pokud vás trápí střevní problémy, zařaďte do svého jídelníčku tento domácí nápoj. Již během 24 hodin se budete cítit mnohem lépe.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Střevní problémy jsou nepříjemnou záležitostí, která dokáže velmi negativně ovlivnit váš každodenní život. Pokud se s nimi často potýkáte i vy, nemusíte nutně spěchat k lékaři nebo užívat drahé léky plné chemie. Mnohem lépe vám dokáže pomoci tento účinný nápoj z přírodních ingrediencí, který mimo jiné podporuje celkové zdraví těla a jak uvádí lékařka Helen West, možná se vám díky němu podaří zhubnout přebytečná kila. 

Léčivý nápoj proti střevním problémům

Pokud je řeč o střevech, mnoho lidí si v současné době stěžuje na různé problémy, a to od častého nadýmání až po reflux žaludeční kyseliny. Tyto příznaky jsou často důsledkem hromadění toxinů právě v této oblasti těla, a proto je dobré zařadit do své stravy takové potraviny, které je do jednoho zničí. Velmi dobře se v takovém případě osvědčil tento domácí nápoj, jeho příprava vyžaduje následující ingredience:

  • 1 čajová lžička citronu 
  • 1 polévková lžíce petrželky
  • 1 čajová lžička jablečného octa 
  • špetka skořice
  • 1 čajová lžička medu
  • 1 čajová lžička zázvoru
  • sklenice převařené teplé vody 
Citron a zázvor iZdroj fotografie: Pixabay
Zázvor, med a citron podporují lidské zdraví a léčí mnoho problémů

Samotná příprava je poté již velmi jednoduchá. Nejprve převařte vodu a dejte do ní petrželku a zázvor. Jakmile trochu vystydne, začněte přidávat všechny další ingredience. Nakonec vše důkladně promíchejte a máte hotovo. Léčivý nápoj byste měli užívat každý večer před spaním, a to nejlépe 30 minut po večeři. Tímto způsobem mimo jiné podpoříte trávení během noci a zbavíte se nespavosti, se kterou může souviset i nadměrná konzumace kávy, jak jsme na JakZdravě uváděli. 

4 případy, ve kterých vám pomůže voda s citronem – jedním z nich je hubnutí

Podpora imunitního systému 

Pravidelná konzumace tohoto nápoje vám pomůže dle serveru WebMD vyřešit mnoho dalších problémů, neboť pomáhá čistit krev, podporuje metabolismus a především také obranyschopnost imunitního systému. Jakmile ho tedy zařadíte do svého jídelníčku, už žádné viry ani bakterie pro vás nebudou nebezpečím. Po čase se také může objevit úbytek hmotnosti. 

Jak se nápoj osvědčil vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
135 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články