Dar z nebes pro bolestivá záda i klouby: Jen 2 šálky a je po problémech

Pokud trpíte nepříjemnými bolestmi kloubů, pak je na čase vyzkoušet tuto účinnou domácí směs. Budete se cítit mnohem lépe, a to za velmi málo peněz.

žena s bolestí zad v kanceláři i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Bolest kloubů je úhlavním nepřítelem mnoha lidí staršího věku. Pokud se s ní potýkáte i vy a již nic vám nepomáhá, pak se můžete obrátit na tento domácí nálev ze dvou levných, ale zato dle lékaře Atli Arnarson velmi účinných ingrediencí. Ten na rozdíl od komerčních výrobků neobsahuje žádné chemické sloučeniny a postrádá jakékoli kontraindikace. Stačí jej užívat ráno i večer po dobu 10 dní a veškeré nepříjemné pocity budou cobydup pryč. 

Bolesti kloubů a zad se můžete zbavit zcela přirozeně 

Nepříjemných bolestí kloubů či zad se můžete zbavit poměrně snadno, rychle a bez nutnosti použití chemických přípravků z lékáren. Ty jsou mimo jiné často drahé a nemusí být účinné natolik, jak je uvedeno na obalu. Mnohem lépe vám dokáže pomoci domácí směs na bázi bobkových listů a hřebíčku. Obě tyto ingredience patří mezi nejúčinnější přírodní léčiva a poradí si s nepříjemnými pocity již během několika krátkých týdnů. Jediné, co přitom musíte udělat, je připravit si z nich účinnou směs a tu následně pít po dobu deseti dní.

Dotěrná bolest díky účinkům tohoto domácího léčiva z přírodních ingrediencí zmizí velmi rychle a zcela přirozeným způsobem. Kromě toho užitečné složky směsi podpoří i další funkce vašeho těla a pomohou vás ochránit před dalšími neduhy, jako je například vysoký krevní tlak, problémy s trávicím traktem nebo, jak uvádí server WebMD, v některých případech dokonce urychlí proces hubnutí. To vše mimo jiné bez sebemenšího rizika vedlejších účinků, zcela přirozeně a za cenu ani ne dvaceti korun. 

Jak na bolavá záda: Paradoxně pomůže jejich namáhání ve formě cviků

Jednoduchá příprava léčivého nálevu 

Pokud vás tedy neustále bolí klouby, záda nebo oboje, a naprosto nic nepomáhá, je na čase provést správnou metodu domácí léčby. K přípravě léčivého nálevu budete potřebovat 2 bobkové listy, 300 mililitrů vody a 3 hřebíčky. Jakmile budete mít všechny ingredience připravené, povařte bobkové listy zhruba 5 minut na středním ohni, poté odstavte hrnec s vodou z ohně a přidejte aromatické hřebíčky. Nyní nechte tekutinu ještě 15 minut odstát, a jakmile stanovená doba uplyne, přeceďte ji do vhodné láhve či nádoby. 

Bobkový list v míse iZdroj fotografie: Depositphotos
Bobkové listy v kombinaci s hřebíčky pomáhají léčit bolesti zad a kloubů

Připravený nálev pijte dvakrát denně, a to nejlépe jeden šálek ráno a jeden večer – nikdy však déle než 10 dnů najednou. Samozřejmě je také důležité zmínit, že abyste se zbavili nepříjemných bolestí zad a kloubů, měli byste také dbát na pravidelné provádění vhodných cviků a správné protahování těla, což vám pomůže bolavá místa opět rozhýbat a zpevnit. Na webu JakZdravě jsme také již dříve psali o dalších 4 ingrediencích, které si hravě poradí s tímto problémem a pomohou vám zcela přirozeným způsobem již během několika dnů. 

2 hřebíčky denně nakopnou imunitní systém a zlepší trávení. Ihned je přidejte do stravy, ochrání před nachlazením i chřipkou

Další zdravotní kombinace bobkového listu a hřebíčků  

Kombinace bobkového listu a hřebíčků nabízí mnoho dalších zdravotních přínosů, jako například:

  • Antibakteriální a antivirové vlastnosti: Obě ingredience obsahují účinné látky, jako je eugenol (v hřebíčku) a cineol (v bobkových listech), které působí proti určitým patogenům v organismu. 
  • Podpora trávení: Bobkové listy i hřebíčky se tradičně používají pro úlevu od trávicích potíží, včetně nadýmání a plynatosti a podporu žaludku.  
  • Boj se záněty: Obě ingredience jsou známy svými protizánětlivými vlastnostmi a schopností chránit tělo před nebezpečnými nemocemi.
  • Podpora kardiovaskulárního zdraví: Látky obsažené v bobkových listech a hřebíčku mají pozitivní vliv na krevní oběh, pomáhají například regulovat hladiny cholesterolu.

Jak se směs hřebíčků a bobkových listů osvědčila vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
136 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články