Hubnoucí nápoj za pár kaček: Jen sklenice denně a 10kg tuků měsíčně mizí z těla

Pokud chcete zhubnout, nemusíte nutně dřít v posilovně a ubírat si ze svého jídelníčku. Skvěle vám dokáže pomoci konzumace tohoto nápoje.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Hubnutí je podle mnoha lidí náročný proces, který vyžaduje hodně úsilí a zabere dlouhé měsíce. Jak ovšem uvádí lékařka Jillian Kubala, shodit přebytečné kilogramy můžete i pomocí správných přírodních nápojů, například na bázi kiwi a dalšího ovoce. Ty stačí zařadit do svého pravidelného jídelníčku a velmi brzy si všimnete pozitivních změn. Samozřejmě je pak také zapotřebí, abyste se zaměřili na pravidelný pohyb. 

Nápoj na hubnutí z kiwi 

Abyste se zbavili přebytečných kilogramů a získali vysněné tělo, budete muset nejprve začít u svého pravidelného jídelníčku. Ne nadarmo se totiž říká, že jste to, co jíte. Pokuste se tedy zejména vyřadit zpracované potraviny a sladké sodovky, které obsahují prázdné kalorie a tělo je není schopno trávit. To poté vede k jejich ukládaní právě do tukových zásob. Stejně tak je dobré zaměřit se na pravidelný pohyb a dostatečný spánek.

Dále pak můžete vsadit na zařazení správného přírodního nápoje do svého jídelníčku. Ačkoli to může znít jako nadsázka, například kiwi dokáže dle serveru Healthline pomoci odstranit tuk, a navíc podporuje trávení. Jakmile ho tedy začnete pravidelně konzumovat, budete si moci brzy všimnout pozitivních změn. K jeho přípravě budete potřebovat následující: 

iZdroj fotografie: Depositphotos
  • 1 ks kiwi
  • 1/2 banánu
  • 2 hrsti čerstvého špenátu nebo 2 kuličky mraženého
  • 1 čajovou lžičku rozpustné vlákniny nebo chia (případně lněných) semínek
  • vodu

Chia semínka pomáhají s hubnutím, ale nejen to. Snižují také riziko vzniku srdečních chorob či cukrovky 2.typu

Samotný postup je poté již velmi jednoduchý. Všechny ingredience vložte do mixéru a rozmixujte je na homogenní směs. Pokud chcete, můžete přidat ještě led, aby byl nápoj maximálně svěží. Poté ho již stačí začít konzumovat každý den a brzy si budete moci všimnout pozitivních změn. Na webu JakZdravě jsme také psali o dalších přínosech kiwi.

Jak se tento nápoj osvědčil vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
112 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články