Konec toxinů v těle: Stačí lžička se 2 surovinami a 10 kilogramů letí dolů

Pokud vás trápí nadbytečná kila, nemusíte nutně spěchat do posilovny nebo jíst ochuzený jídelníček. Skvěle vám pomůže směs těchto dvou ingrediencí.

lněné semínko srdce i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Mnoho lidí v současné době trpí nadváhou či obezitou. Jedná se však o velmi nebezpečný problém, který může vyústit v řadu dalších nebezpečných problémů, jako je například srdeční infarkt, vysoký krevní tlak nebo problémy s klouby a kostmi. Pokud trápí přebytečná kila i vás, nemusíte však chodit každý den do posilovny a ubírat si z jídelníčku veškeré kalorie. Mnohem lépe vám dle webu Healthline pomůže tento nápoj.  

Léčivá směs proti toxinům v těle 

Abyste se zbavili přebytečných kilogramů, budete muset začít u svého jídelníčku – a to nejlépe co se týče očisty střevního traktu. S tou vám dokáže pomoci jednoduchý nápoj ze dvou účinných ingrediencí, kterými jsou lněná mouka a kefír. Ty v kombinace velmi účinně podporují činnost a regeneraci trávicího traktu, přičemž nijak nenarušují střevní flóru a zabraňují hromadění parazitů. Jeho pravidelná konzumace vám navíce pomůže zhubnout. 

lněné semínko a olej iZdroj fotografie: Depositphotos
Lněné semínko prospívá lidskému zdraví v mnoha směrech

Nejlepší výsledky získáte pokud budete provádět 21denní kúru. První týden stačí jíst každý den 1 polévkovou lžíci lněné mouky smíchanou se 100 mililitry kefíru, druhý 2 polévkové lžíce lněné mouky se 100 mililitry kefíru a třetí přidejte 3 polévkové lžíce lněné mouky se 150 mililitry kefíru. Jak také dodává lékařka Katherine Marengo, pokud vám lněná mouka nechutná nebo ji nemůžete sehnat, postačí vám čerstvě mleté lněné semínko. 

Ilustrace umístění střev na kostře

Babičky ji nazývaly lékařskou marmeládou: Jen jedna lžíce denně a střeva budou fungovat jako hodinky

Lék je nejlepší konzumovat před snídaní na lačný žaludek, a pokud chcete jeho účinky ještě zvýšit, pokuste se vypít alespoň dva litry vody denně. Během několika dní si budete moci všimnout pozitivních změn a kilogramy začnou ubývat jedna báseň. Navíc získáte prevenci před řadou dalších nemocí, včetně cukrovky, zácpy, kožních problémů a rakoviny. Ta se může projevit nebezpečnými příznaky, jak jsme na JakZdravě již dříve uváděli. 

Jak se tato směs osvědčila vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články