Lidový pomocník za pár kaček: Reguluje cholesterol, krevní tlak, odstraňuje viry, bakterie a pročišťuje organismus

Pokud zařadíte do svého jídelníčku tento úžasný lidový prostředek, vyřešíte tím řadu nepříjemných problémů. Zároveň se ochráníte před nemocemi.

i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Lidské tělo je složitý mechanismus, který potřebuje pro udržení své funkce správnou stravu a pohyb. Zároveň je nutné dopřát mu čas od času kvalitní detox, díky kterému ho zbavíte nebezpečných toxinů, podpoříte jeho orgány a zároveň je kompletně pročistíte, tudíž tělo bude moci fungovat opět jako „zamlada“. S tím vám dokáže dle lékařky Marie Lorraine Johnson skvěle pomoci tato dvoutýdenní česneková očista.

Očistná kúra pomocí česneku 

Pokud vás často trápí únava, ospalost, nepříjemné bolesti těla, problémy s trávicím traktem a řada dalších nepříjemných potíží, rozhodně to nenechte jen tak být. Ačkoli se může jednat o příznaky vážnějších onemocnění, často za nimi stojí hromadění toxinů v těle, které negativně ovlivňuje tělesné funkce. Abyste se jich tedy zbavili, bude potřeba je dostat ven, s čímž vám pomůže aromatický česnek a síla jeho obsažených látek. 

Česnek iZdroj fotografie: Freepik
Konzumace česneku pomáhá léčit řadu zdravotních problémů

Abyste z něj přitom mohli vytěžit maximum zdravotních přínosů, stačí ho zařadit do svého pravidelného jídelníčku po dobu následujících čtrnácti dní. Nemusíte si ho navíc připravovat ani v žádné složité formě – postačí, když ho rozdrtíte a poté ihned sníte, nejlépe dvě hodiny po večeři. Již během prvního týdne na sobě začnete pociťovat pozitivní změny a nepříjemné problémy začnou dle webu MedicalNewsToday pomalu mizet. 

nápoj z červené řepy

Babiččin lidový lék: Kvas z této zeleniny pomůže detoxikovat celé tělo

Česneková kúra je vhodná zejména pro ty, kteří bojují s chronickou únavou, častými infekcemi dýchacích cest, močových cest, kožními problémy, plynatostí, zácpou a neovlivnitelnými změnami nálad. Velmi dobře vám však také pomůže i při pouhém nachlazení či jiném méně vážném problému. Na webu JakZdravě jsme také již dříve psali jaké zdravotní benefity nabízí česnekový olej

Jak se česnek osvědčil vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
150 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články