Nebyl nemocný už 10 let, teď radí ostatním: Stačí ráno konzumovat tuto domácí směs

Stačí zařadit do svého jídelníčku tento účinný nápoj a vyhnete se veškerým problémům s krevním oběhem. Navíc podpoříte svůj organismus.

zázvor s citrónem je lidový zázrak i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Kašel, chřipka či podobná onemocnění mohou velmi snadno narušit váš každodenní život. Pokud často trápí i vás, nemusíte však nutně užívat drahé komerční léky či jiné výrobky, abyste zmírnili jejich příznaky. Mnohem více se dle lékařky Amy Richter vyplatí připravit si nápoj z přírodních ingrediencí, které pozitivně ovlivňují lidský organismus a chrání tělo před nemocemi. Jeho konzumace však nemusí být vhodná pro každého.

Léčivý nápoj proti nemocem  

Pokud se chcete ochránit před chřipkou a podobnými onemocněními, nemusíte nutně užívat drahé léky nebo chodit na pravidelné prohlídky. Stačí zařadit do svého jídelníčku tento účinný nápoj a veškeré problémy budou pryč. Jeho kouzlo spočívá v obsažených ingrediencích, kterými jsou citron, zázvor, med a voda – všechny je přitom můžete kombinovat ve vámi zvoleném množství. Důležité je akorát to, aby neobsahovaly žádné přidané cukry ani jiné složky. 

Zázvor a citron iZdroj fotografie: Pixabay
Zázvor, med a citron podporují lidské zdraví a léčí mnoho problémů

Nakrájejte tedy citrony (před tím je oloupejte), očistěte zázvor a obě složky vložte do ručního mixéru. Poté přidejte vodu a nakonec přidejte med, přičemž vše důkladně rozmixujte. Nápoj můžete pít každé ráno na lačný žaludek, což vám také poskytne maximální účinky a ochrání vás před řadou nebezpečných onemocnění. Jak také uvádí server Healthline, velmi dobře se můžete tímto způsobem ochránit před rakovinou a srdečními onemocněními. 

10 „energeťáků“ z rukou matky přírody. Takový rakytník nebo citronová tráva vás nakopnou lépe než šálek kávy

Kombinace výše uvedených ingrediencí patří mezi nejúčinnější přírodní léčiva a kromě zmíněných benefitů vám také pomohou předcházet dalším onemocněním, jako je bronchitida, chřipka, nachlazení, artritida, vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol, bakteriální infekce, ledvinové a žlučové kameny, a navíc zlepšují trávení. Stejně tak vyrovnávají pH v těle a pomůžou vám zhubnout. Na JakZdravě jsme psali o dalších přínosech zázvoru

Jak se tento nápoj osvědčil vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
87 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články