Paraziti z těla zmizí rychlostí blesku, s tímto receptem si na vás už nikdy nepřijdou

Pokud se chcete zbavit parazitů v těle, pak je na místě připravit si tento léčivý nápoj. Již po několika dnech se budete cítit mnohem lépe.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Paraziti v těle mohou napáchat velkou škodu. Pokud se před nimi chcete ochránit, měli byste začít u svého životního stylu a zejména stravovacího režimu. Nejčastěji se totiž nachází v živočišných produktech, jako je zejména maso, a růst mohou i v domácnostech s vysokou vlhkostí a nadmírou prachu. Zapomínat byste neměli ani na detoxikaci jater a střev, s čímž vám dle lékaře Atli Arnarson dokáže skvěle pomoci tento účinný nápoj z hřebíčku.

Domácí recept proti parazitům

Paraziti jsou nebezpečné mikroorganismy, které mohou na vašem zdraví napáchat mnoho neplechy. Abyste se vyhnuli jejich přítomnosti v těle, je dobré dbát na pravidelný pohyb, udržování čistého vzduchu v domácnosti a také nastavení správného jídelníčku – důležité je zejména vyhýbat se příliš zpracovaným potravinám, které mohou být toxické a není jasné, zda bylo správně manipulováno s masem a masnými výrobky (na nich se totiž nachází nejčastěji). 

Pokud máte podezření, že se ve vašem těle paraziti již nachází, pak je dle serveru Healthline nejlepší provést očistnou kúru. K té je potřeba pouze několik osvědčených bylinek, které pomáhají čistit tělo od nahromaděných mikroorganismů a podporují celkové zdraví těla, včetně obranyschopnosti imunitního systému. Budete potřebovat následující ingredience: 

hřebíček v ruce iZdroj fotografie: Depositphotos
Hřebíček s dalšími bylinkami odstraní z těla všechny parazity
  • 1 čajovou lžičku sušeného pelyňku
  • 1 čajovou lžičku sušeného ořechu černého
  • ½ čajové lžičky hřebíčku
  • ½ litru vody

Střevní paraziti opustí tělo hostitele dobrovolně: 6 nejúčinnějších produktů pro jejich likvidaci

Příprava očistného nápoje je velmi jednoduchá. Vodu přiveďte k varu, přidejte všechny bylinky a nechte vařit alespoň 5 minut. Potom tekutinu přikryjte, nechte 10 minut louhovat a jakmile stanovená doba uplyne, dávku rozdělte na dvě poloviny (můžete pít ráno a později odpoledne). Rovněž je během očisty dobré zvýšit celkové množství tekutin a kompletně se vyhýbat cukru. Ten můžete nahradit kvalitním ovocem a čerstvou zeleninou. Na webu JakZdravě jsme také psali o nejzajímavějších zdravotních přínosech hřebíčku jako takového. 

Jak se detoxikační nápoj osvědčil vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
150 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články