Přírodní lék, který skutečně pomáhá: Léčí žaludek i bolesti kloubů, navíc roste na každé zahradě

Bolest žaludku i kloubů lze řešit poměrně snadno díky správnému přírodnímu léku. Stačí ho zařadit do svého jídelníčku a brzy bude po problémech.

i Zdroj fotografie: Flickr
                   

Současná doba plná stresu, nezdravého jídla a sedavé práce přispívá k tomu, že se mnoho lidí potýká s bolestmi kloubů a žaludku. Většina z nich navíc tyto problémy řeší prostřednictvím chemických léků, které nejenže stojí plno peněz, ale navíc mohou mít na některé jedince vedlejší účinky. Pokud se s nimi tedy potýkáte i vy, můžete se zaměřit na konzumaci tohoto přírodního léku. Ten dle webu Healthline působí přirozeně a vyjde vás na pár korun. 

Přírodní lék proti bolesti kloubů a žaludku 

Bolest žaludku a kloubů patří mezi nejčastější problémy vůbec. Pokud se s nimi potýkáte i vy, nemusíte však nutně chodit k lékaři a kupovat si drahé komerční prostředky s rizikem vedlejších účinků. Abyste se příznaků zbavili co nejrychleji a zcela přirozeným způsobem, postačí vám připravit si přírodní lék na bázi tymiánu a dalších účinných bylinek, které seženete téměř všude a za pár korun. Budete potřebovat následující: 

  • 16 gramů tymiánu
  • 8 gramů šalvěje
  • 8 gramů hřebíčku
  • polévkovou lžíci nového pepře
  • dvě polévkové lžíce čerstvého strouhaného zázvoru
  • polévkovou lžíci medu
šalvěj iZdroj fotografie: Depositphotos
Šalvěj v kombinaci s tymiánem a dalšími ingrediencemi zmírňuje bolesti klubů a žaludku

Samotná příprava je poté již velmi jednoduchá. Jak uvádí lékařka Amy Richter, stačí všechny ingredience kromě medu vařit v 900 ml vody po dobu 20 minut, aby se množství tekutiny zredukovalo na cca 250 ml. Poté směs nechte mírně vychladnout, přidejte med a důkladně vše promíchejte. Takto připravený sirup stačí již konzumovat každé ráno na lačný žaludek po jedné čajové lžičce a veškeré problémy brzy zmizí. 

Vyzrajte na žaludeční vředy a zklidněte rozohněnou žáhu. Osvědčenými pomocníky jsou ananas, brambory či citron

Kromě zmírnění bolesti žaludku a kloubů vám tato přírodní směs pomůže také zklidnit mysl, podpoří váš krevní oběh, celkový chod imunitního systému, vyléčí dýchací cesty a stejně tak vás ochrání před viry a bakteriemi. Osvědčila se pak i v případě zevní aplikace – tedy pokud ji nanesete na různé kožní problémy, jako je akné, stařecké skvrny či bradavice. Na webu JakZdravě jsme také psali o dalších zdravotních přínosech tymiánu

Jak se tato směs osvědčila vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
103 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články