Přírodní lék za pár kaček: Pomůže na vysoký krevní tlak, bolesti hlavy a anémii

Pokud vás trápí vysoký krevní tlak a další nepříjemné problémy, zařaďte do svého jídelníčku tento přírodní lék. Je chutný a poradí si s nimi zcela přirozeně.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Med a ořechy spolu v kombinaci představují velmi účinný přírodní lék, který nabízí nespočet zdravotních benefitů. Jak například uvádí lékařka Imashi Fernando, směs z těchto ingrediencí pomáhá léčit vysoký krevní tlak, odstraňuje bolesti hlavy a dokonce předchází anémii. Stačí ho přitom zařadit do svého jídelníčku a velmi brzy si budete moci všimnout změn. Jeho příprava je navíc velmi jednoduchá. 

Med a ořechy vám pomohou s řadou problémů 

Kombinace medu a ořechů nabízí velmi zajímavé zdravotní přínosy. Obě ingredience stačí přitom smíchat a začít pravidelně konzumovat. Rozdrťte vlašské ořechy na jemný prášek a ten následně smíchejte s kvalitním bio medem. Již dvě nebo tři lžičky této směsi vám pomohou zbavit se bolestí hlavy a dokonce usnadnit usínání. Pokud vás tedy trápí nespavost, rozhodně vyzkoušejte směs konzumovat před spaním. 

med v misce iZdroj fotografie: Freepik
Med v kombinaci s ořechy léčí vysoký krevní tlak a nespočet dalších problémů

Velmi dobře pak toto přírodní léčivo působí na krevní oběh, a to zejména co se týče krevního tlaku. Jakmile ho začnete jíst pravidelně, dokáže ho regulovat a zabránit tak nebezpečným rizikům, jako je srdeční infarkt nebo mozková mrtvice. Dalším přínosem kombinace ořechů a medu je dle serveru Healthline podpora trávicího traktu. Pomůže vám například vyléčit žaludeční vředy, snížit plynatost a podpořit vstřebávání živin. 

Muž držící se mezi nohama

Lék pro muže na prostatu a potenci: Jen 3 ingredience a problémy mizí cobydup

Někteří lékaři také tvrdí, že tyto ingredience mohou pozitivně ovlivnit také potenci. Toto tvrzení je však stále otázkou studií a stále je třeba provést další výzkumy, které by tuto skutečnost potvrdily. Pozor také, že není dobré jíst tuto směs v kuse déle než měsíc. Tělo by si totiž na ní jinak příliš zvyklo. Na webu JakZdravě jsme psali o dalších přínosech medu

Jak často jíte med s ořechy vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články