Recept, který zvýší vaši paměť a koncentraci o 75 % po 2 týdnech konzumace

Domácí sirup z běžně dostupných surovin vám pomůže při problémech s pamětí a koncentrací do 2 týdnů. Kromě toho posílí imunitu a brání rozvoji rakoviny.

žena učení i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Jste-li milovníky přírodních léčiv, pak vás jistě bude zajímat, jak přirozeně a bez zakoupených medikamentů v lékárnách můžete posílit vaši imunitu a léčit běžná onemocnění. Přírodní léčba je stále více populární, protože domácí výroba různých sirupů a nápojů vám nabízí možnost vědět, co všechno do svého těla dostáváte, což u léků není možné. Při jakémkoli problému je nejlepší navštívit lékaře, který nastaví vhodnou léčbu, tu však můžete podpořit právě přírodní medicínou.

Přírodní léčba běžných zdravotních problémů

Pokud hledáte lék, který zlepší vaši paměť a koncentraci během pár dní, zkuste si doma vyrobit sirup z přírodních ingrediencí, který vám nabídne mnoho pozitivních výhod pro váš organismus. Směs je zároveň bohatá na vitamíny a posílí vaši imunitu a vyléčí mnoho běžných nemocí. Složky obsažené v receptu dokonce zabíjejí i rakovinné buňky, takže tento lék působí i proti rozvoji rakoviny.

Recept na domácí sirup pro lepší paměť a koncentraci

Výhodou je, že recept není nijak složitý, nezabere příliš času a všechny suroviny v něm obsažené jsou běžně k dostání.

Co budete potřebovat:

  • 4 citrony
  • 125 g křenu
  • 4 PL medu
  • 2 PL skořice
  • malý kousek zázvoru
mozek pameť iZdroj fotografie: Freepik

Postup:

Příprava je velmi jednoduchá, stačí všechny tyto suroviny nasekat na menší kousky, aby se vám lépe rozmixovaly ve spotřebiči. Zapněte mixér a čekejte, dokud nezískáte jemnou homogenní směs. Jakmile uplyne potřebná doba, vložte ji do skleněné nádoby a skladujte v chladu. Užívejte 2x denně, nejlépe ráno na lačný žaludek a před jídlem. Po nějaké době si všimnete zlepšení. Obvykle se konzumuje měsíc, pak se udělá pauza. Prvních výsledků si můžete všimnout již po 2 týdnech.

Co děláte pro zlepšení své paměti a koncentrace?

Zdroj: Zdravě
Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Autor článku

Radka Dobešová

Zobrazit další články