Není lepší nápoj na spalování tuků: 5 kilogramů půjde dolů rychlostí blesku

Hubnutí je velké téma. Jak shodit nadbytečná kila rychle a bez námahy, by chtěl vědět každý. Začít můžete tím, že probudíte metabolismus – to vám pomůže tuky rychleji spálit.

i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Kromě úpravy jídelníčku vám může při hubnutí pomoci také správný pitný režim. Musíte se ovšem vyhýbat slazeným nápojům. Co když ale potřebujete shodit pár kilo co nejdříve? K tomu existují přírodní suroviny, které zrychlí metabolismus a hubnutí pomohou pořádně rozběhnout. Připravte si z nich chutný nápoj a odstartujte hubnutí. Ke startu, připravit, pozor – hubnout.

Recept na nápoj, který odstartuje hubnutí

Co budete potřebovat?

  • 4 polévkové lžíce mleté kurkumy,
  • špetku skořice,
  • 3 až 4 polévkové lžíce medu,
  • vymačkanou šťávu ze dvou citronů,
  • vymačkanou šťávu ze dvou pomerančů
  • a čistou vodu.

Postup přípravy receptu:

  1. Do vody postupně přidávejte ovocné šťávy.
  2. Přidejte kurkumu, skořici a med.
  3. Promíchejte a můžete konzumovat.

Aplikace a dávkování:

Obecně se doporučuje vypít jednu sklenici dopoledne a jednu odpoledne. Tento nápoj dodává tělu potřebné živiny, vitamíny a minerály a zrychluje metabolismus tuků.

Citron, med a sklenice s nápojem iZdroj fotografie: Pixabay

Jak působí jednotlivé složky v nápoji

Proč se v nápoji vyskytují právě tyto suroviny? Skořice příznivě ovlivňuje hladinu cukru v krvi, a navíc vás po ní přejdou neodolatelné chutě na sladké mlsání. Kurkuma působí jako silný antioxidant, ničí bakterie i viry. Citron s pomerančem vás budou zásobovat vitamínem C a pomohou nastartovat spalování tuků.

Čím podpořit hubnutí s nápojem?

Nápoj hubnutí nastartuje a nakopne metabolismus. Tuky se budou rychleji odbourávat a zpracovávat. Ale sedět na zadku a popíjet tento nápoj pro hubnutí samozřejmě nestačí. To by bylo moc snadné. Abyste hubnutí urychlili a podpořili, bude potřeba trocha pohybu. Zkuste procházky, svižnou chůzi, jízdu na kole (elektrokolo se nepočítá) nebo plavání. Můžete provádět i některé jednoduché cviky pro posílení držení těla či se přímo zaměřit na problematické partie. Existuje dokonce pět způsobů, jak se zbavit břišního tuku. Můžete je všechny vyzkoušet.

Jaký způsob pro rychlé a účinné hubnutí se osvědčil vám?

Zdroj: Zdravě
Diskuze Vstoupit do diskuze
105 lidí právě čte
Autor článku

Dita Polívková

Zobrazit další články