Silný lidový nápoj: Je vyroben jen ze 2 ingrediencí a vyplavuje z těla nahromaděné toxiny a tuk

Tento účinný nápoj vám pomůže odstranit z těla veškeré toxiny a nahromaděný tuk. Stačí ho pít každý den a brzy pocítíte pozitivní účinky.

                   

V těle se mohou časem začít hromadit toxiny, které negativně ovlivňují tělesné funkce, jako je zejména rychlost metabolismu, trávení a také krevní oběh. Je proto důležité, abyste čas od času provedli důkladnou očistu organismu a nepřátelské složky odstranili. S tím vám dokáže pomoci tento lidový nápoj ze dvou ingrediencí, který zlepšuje vitální kapacitu organismu a je podle lékařky Marie Lorraine Johnson výborným nástrojem pro hubnutí. 

Lidový nápoj pro lepší zdraví 

Zařazením tohoto nápoje do svého pravidelného jídelníčku se ochráníte před mnoha problémy a podpoříte zdraví svého organismu. Jeho konzumace z dlouhodobého hlediska zlepšuje vitální kapacitu organismu, čistí krev, je výborným nástrojem pro vypuzení přebytečné soli a tuku, posiluje imunitu a zlepšuje činnost srdce. Kromě toho prospívá také psychickému zdraví a pomůže vám zmírnit všudypřítomný stres a chronickou únavu. 

Příprava je velmi jednoduchá 

Příprava nápoje je přitom velmi jednoduchá a vyžaduje pouze dvě snadno dostupné ingredience – česnek a červené víno. Oba tyto produkty výborně prospívají lidskému zdraví a jejich pravidelná konzumace má dle serveru MedicalNewsToday obzvláště dobrý vliv na krevní oběh a trávicí systém. Jakmile budete připraveni, stačí vložit do litrové skleněné láhve 12 stroužků zeleniny a zalít ji 500 mililitry červeného vína.

Červené víno iZdroj fotografie: Depositphotos
Červené víno s česnekem nabízí úžasný přírodní prostředek pro detoxikaci těla

Nyní láhev uzavřete a za občasného míchání ji nechte 2 týdny na slunném místě. Po uplynutí stanovené doby užívejte 1 čajovou lžičku 3krát denně po dobu jednoho měsíce.

nápoj z červené řepy

Babiččin lidový lék: Kvas z této zeleniny pomůže detoxikovat celé tělo

Již brzy si budete moci všimnout, že se cítíte mnohem lépe, veškerý stres mizí a jste obranyschopnější vůči mnoha onemocněním. Po měsíci také dojde k úpravě hladin cholesterolu a cukru v krvi. Na webu Jak Zdravě jsme také psali o zdravotních přínosech česneku a medu

Jak se tento nápoj osvědčil vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
148 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články