Jedna lžička a je po všem: Zmizí stres, únava i nespavost

Pokud vás trápí nadbytek stresu či neustálá úzkost, začněte jíst tuto užitečnou směs. Skvěle vám pomůže nepříjemné příznaky zmírnit.

i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Nespavost, stres a únava patří mezi časté problémy současné doby. Pokud se s nimi potýkáte i vy, nemusíte nutně konzumovat silné prášky nebo navštěvovat praktického lékaře, aby vám pomohl. Skvěle vám totiž postačí zařadit do svého pravidelného jídelníčku tuto mandlovou směs, která poskytuje patřičnou úlevu již během několika dnů a působí zcela přirozeně. Její pravidelné užívání vám navíc podle lékařky Imashi Fernando pomůže snadněji hubnout. 

Mandlová směs proti nespavosti a únavě 

Mandle jsou skvělým přírodním lékem proti nespavosti a dalším problémům se spánkem. Ty mohou z dlouhodobého hlediska vážně narušit chod vašeho organismu a zvýšit riziko řady onemocnění, včetně srdečního infarktu, cukrovky 2. typu nebo například Alzheimerovy choroby. Je proto důležité, abyste na svůj odpočinek dostatečně dbali a věnovali mu pokud možno co nejvíce času. Právě tento faktor souvisí i s následnou únavou a stresem.

Mandle iZdroj fotografie: Unsplash
Mandle pomáhají zmírnit stres a napětí

Pokud je toho na vás v poslední době moc nebo již nějakou dobu pociťujete problémy se spánkem, můžete vyzkoušet účinnou směs z mandlí, medu a mléka. Toto přírodní léčivo nabízí bohaté množství hořčíku, který zklidňuje nervy a podporuje regeneraci těla. Jeho pravidelná konzumace navíc podle serveru WebMD snižuje celkové napětí a pomůže vám nerušeně odpočívat po celou noc bez nutnosti jediného probuzení. 

Pouhé čtyři mandle stačí přes noc namočit a ráno po snědení pozorovat blahodárné účinky

Příprava mandlové směsi je naprosto snadná 

Příprava směsi vyžaduje pouze 1 polévkovou lžíci mletých mandlí, kterou stačí přidat do sklenice horkého mléka. Směs důkladně promíchejte, a jakmile trochu vychladne, přidejte ještě čajovou lžičku sladkého medu – ten je spojován s řadou dalších užitečných benefitů, jak jsme na webu JakZdravě již dříve uváděli. Hotový nápoj pijte maximálně jednou denně, a to nejlépe hodinu před tím, než si půjdete lehnout do postele a spát. 

Jak se nápoj osvědčil vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
97 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články