5 000 let starou tibetskou tinkturu stačí opakovat po 5 letech. Funguje jako prevence před mnoha zdravotními neduhy

Tato léčivá směs podpoří váš organismus a pomůže vám vyléčit mnoho zdravotních neduhů. Vyzkoušejte sílu 5 000 let staré receptury na vlastní kůži.

i Zdroj fotografie: Public Domain
                   

Lidé řeší v současné době léčbu téměř všech onemocnění užíváním komerčních prostředků z lékáren, které nejenže stojí plno peněz, ale také nefungují vždy přesně tak, jak by měly. Mnoho jedinců se proto čím dál častěji obrací na alternativní medicínu, která podle Natalia Butler poskytuje často silnější účinky a umožňuje pacientům vyléčit se rychleji. Níže jsme proto pro vás připravili 5 000 let starou tibetskou medicínu, která účinně posílí vaše tělo a ochrání vaše zdraví před nebezpečím. 

Léčivá směs z Tibetu 

Tuto 5 000 let starou tibetskou medicínu stačí opakovat každých 5 let a vaše tělo odolá i těm nejzákeřnějším nemocem. Jedná se o tradiční nepálský lék, který byl objeven v roce 1972 a jehož hlavní složkou je česnek – jedno z nejsilnějších přírodních léčiv. Jakmile ji proto začnete užívat, získáte mnoho zdravotních přínosů, včetně posílení obranyschopnosti, detoxikace těla, ochrany před hemeroidy, problémy se zrakem a mnoho dalšího. 

K přípravě léčivé směsi potřebujete asi 350 gramů očištěného a rozdrceného česneku a 200 až 250 mililitrů 95 % alkoholu, rumu nebo jiného alkoholického nápoje – je ovšem velmi důležité, aby alkohol neobsahoval methanol nebo benzalkonium chlorid. Pro přípravu pak stačí smíchat všechny ingredience a vložit je do čisté láhve. Směs nechte 10 dní stát, poté ji sceďte, přelijte do čisté nádoby a uložte na 2 dny do lednice. 

Užívání tibetské medicíny 

Odborníci doporučují konzumovat tuto medicínu 12 dní, ovšem jednou za 5 let. Níže se můžete podívat na tabulku, kolik kapek v jakou denní dobu užívat:

 • Den 1: Snídaně (1 kapka), Oběd (2 kapky), Večeře (3 kapky)
 • Den 2: Snídaně (4 kapka), Oběd (5 kapky), Večeře (6 kapky)
 • Den 3: Snídaně (7 kapka), Oběd (8 kapky), Večeře (9 kapky)
 • Den 4: Snídaně (10 kapka), Oběd (11 kapky), Večeře (12 kapky)
 • Den 5: Snídaně (13 kapka), Oběd (14 kapky), Večeře (15 kapky)
 • Den 6: Snídaně (16 kapka), Oběd (17 kapky), Večeře (18 kapky)
 • Den 7: Snídaně (12 kapka), Oběd (11 kapky), Večeře (10 kapky)
 • Den 8: Snídaně (9 kapka), Oběd (8 kapky), Večeře (7 kapky)
 • Den 9: Snídaně (6 kapka), Oběd (5 kapky), Večeře (4 kapky)
 • Den 10: Snídaně (3 kapka), Oběd (2 kapky), Večeře (1 kapky)
 • Den 11: Snídaně (15 kapka), Oběd (25 kapky), Večeře (25 kapky)
 • Den 11: Snídaně (25 kapka), Oběd (25 kapky), Večeře (25 kapky)
iZdroj fotografie: Depositphotos

Jakmile dokončíte užívání tohoto léčivého prostředku, vaše tělo získá druhý dech a bude preventivně chráněno před mnoha onemocněními. Tinktura pomáhá zejména proti sinusitidě, ateroskleróze, plicním onemocněním, impotenci, hypertenzi, problémům se zrakem a sluchem, artritidě, revmatismu, gastritidě, hemeroidům, reguluje vaši tělesnou hmotnost a zrychluje metabolismus.

Jak vám pomohla tato léčivá tinktura?

Zdroj: Healthline
Diskuze Vstoupit do diskuze
150 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články