Tento starý lék má geniální účinky: Léčí astma, zápal plic i tuberkulózu

Pokud si chcete zachovat pevné zdraví, pak byste měli zařadit do svého jídelníčku tento jedinečný přírodní lék. Vyléčí mnoho chorob a posílí vaši imunitu.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Příroda nadělila lidstvu téměř vše, co je potřeba, a to včetně užitečných potravin a bylinek, které pomáhají léčit řadu nemocí a podporují imunitní systém. Ještě než se tedy vrhnete do užívání léků plných chemických sloučenin, měli byste nejprve vyzkoušet její sílu a raději se obrátit na přirozenější metody léčby. Mezi ty nejúčinnějších kusy patří zejména česnek, který v kombinaci s dalšími ingrediencemi nabízí jedinečné zdravotní vlastnosti, a to bez jakýchkoliv vedlejších účinků, které by vás mohly ohrozit. 

Starý lék proti mnoha nemocem 

Pokud vás zastihne jakékoliv onemocnění nebo pouze chcete posílit svou imunitu, měli byste rozhodně využít sílu tohoto starého přírodního léku na bázi česneku. Jeho konzumace nabízí nespočet zdravotních přínosů, a to zejména co se týče úlevy od dýchacích potíží, jako je astma nebo zápal plic. K jeho přípravě budete potřebovat následující ingredience: 

  • 500 mililitrů mléka
  • 10 stroužků oloupaného a nasekaného česneku
  • 2/3 čajové lžičky cukru
  • 250 mililitrů vody

Příprava je poté již velmi jednoduchá. Nalijte do hrnce vodu a mléko, poté přidejte česnek a vložte směs na oheň. Nyní vyčkejte, až se směs začne vařit, a následně udržujte teplo na středním ohni – po celou dobu však přírodní lék míchejte, dokud se alespoň ze třetiny neodpaří. Nakonec jej sceďte a přidejte cukr. Hotový nápoj podávejte teplý, a to kdykoliv vás přepadnou nepříjemné potíže a zákeřná onemocnění. 

Zdravotní přínosy česneku

Česnek nabízí nespočet zdravotních přínosů a tato směs jeho vlastnosti o to více znásobuje. Obzvláště účinně se česnekový nápoj osvědčil při dýchacích potížích, jako je astma a zápal plic – při těchto problémech stačí konzumovat přírodní lék třikrát denně, dokud je úspěšně nevyléčíte. Dále vám pomůže také s potížemi se srdcem, neboť nápoj účinně přispívá ke snížení hladiny nebezpečného cholesterolu v krvi. To především tím, že zabraňuje vzniku krevních sraženin a zlepšuje oběhový systém (s mlékem jsou tyto vlastnosti ještě efektivnější).

Česnek na stole iZdroj fotografie: Depositphotos
Česnek pomáhá léčit řadu onemocnění

Je také bohatý na alicin a selen, díky kterým pomáhá zvyšovat množství žluči a tím také snižovat tuk v játrech – dokonce je možné, že při jeho konzumaci po dobu 4 až 5 dní vyléčíte žloutenku a zbavíte se nahromaděných toxinů v těle. K detoxikaci přispívá především obsažená síra, která je skutečným pokladem pro játra. Pravidelná konzumace tohoto přírodního léčiva však také skvěle snižuje příznaky artritidy, včetně silného zánětu a nepříjemných bolestí. 

Další zdravotní přínosy směsi 

Mezi další zdravotní přínosy této směsi patří: 

  • Léčba nespavosti: Směs podporuje díky svým uklidňujícím vlastnostem spánek a pomůže vám během noci lépe regenerovat.
  • Kašel: Česnek má silné antibakteriální vlastnosti, díky kterým je velmi účinný při léčbě kašle. 
  • Tuberkulóza: Směs je také velmi účinná při léčbě onemocnění hrudníku. To především díky síře, kterou obsahuje česnek.  
  • Cholesterol: Pokud budete konzumovat teplé česnekové mléko pravidelně, výrazně tím snížíte hladinu špatného cholesterolu v těle.  
  • Lepší trávení: Díky silným antiseptickým vlastnostem česneku směs skvěle podporuje imunitu a udržuje zdraví trávicího traktu.
  • Impotence: Česnek účinně chrání tělo před impotencí a dokonce ji může léčit. 

Jak se tato léčivá směs osvědčila vám?

Zdroj: Zdravě
Diskuze Vstoupit do diskuze
57 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články