Už žádná bolavá kolena, s bolestí si poradí účinná babiččina směs

Pokud vás trápí bolest kolen, nemusíte nutně užívat drahé prášky plné chemie. S problémy vám dokáže snadno pomoci tato domácí směs.

recept na bolest kloubů i Zdroj fotografie: Piqsels
                   

Bolest kolen je nepříjemný problém, který může velmi snadno narušit váš každodenní život. Pokud tedy v poslední době trápí i vás a již nevíte, jak si pomoci, můžete zařadit do svého jídelníčku tuto účinnou směs. Ta totiž pro vás může být dle webu Verywellfit mnohem přínosnější než užívání drahých léků plných chemie. Příprava domácího prostředku je navíc velmi jednoduchá a nezabere vám ani příliš mnoho času.    

Léčivá směs proti bolesti kloubů 

Pokud vás v poslední době trápí bolest kloubů, rozhodně byste to neměli ignorovat. Na vině totiž může být řada nebezpečných faktorů, jako je například zánět. Proto je také vždy nejlepší se o problému poradit s praktickým lékařem, který vám stanoví diagnózu a určí, co potíže skutečně způsobilo. Ještě než vám však doporučí užívat jakoukoli mast či jiný prostředek plný chemie, můžete mu ukázat tuto léčivou směs z přírodních ingrediencí. 

Ta totiž dle serveru Healthline působí zcela přirozeně a její účinek může být mnohem přínosnější – kromě toho vám její příprava nezabere déle než pět minut. Jakmile pak dostanete od doktora povolení k její aplikaci, připravte si následující ingredience: 

Med iZdroj fotografie: Freepik
Med v kombinaci s dalšími ingrediencemi pomáhá léčit bolavé klouby
  • 1 polévková lžíce medu
  • 1 polévková lžíce obyčejné hořčice
  • 1 polévková lžíce soli
  • 1 polévková lžíce sody

Hořčice má širokou škálu využití. Zklidní křeče, popáleniny a řeší i dlouhodobé problémy

Samotná příprava je poté již velmi jednoduchá. Všechny potraviny stačí smíchat dohromady tak, abyste získali jednotnou směs, a tu poté natírejte na bolavá místa. Velmi brzy si budete moci všimnout, že problémy začínají být méně intenzivní a vaše klouby začínají fungovat opět tak, jak by měly. Velmi dobře se proti podobným problémům osvědčily také zelné listy, o kterých jsme se na webu JakZdravě již dříve také zmiňovali. 

Jak proti bolesti kloubů bojujete vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
130 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články