Žaludek zdravý jako nikdy dřív: Jedna špetka pomocníka a je po problémech

Pokud vás trápí bolest žaludku či jiné problémy s tímto orgánem, zařaďte do svého jídelníčku tohoto pomocníka. Příznaky zmizí během pár dní.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Žaludeční potíže mohou vážně ovlivnit váš každodenní život. Pokud se s nimi čas od času potýkáte i vy nebo se před nimi chcete maximálně ochránit, můžete zařadit do svého jídelníčku methylsulfonylmetan (MSM). Tato látka je také často přezdívána organická síra, a jak uvádí lékařka Jillian Kubala, její zvýšený příjem pomáhá stimulovat činnost tohoto důležitého orgánu a prospívá celkovému zdraví těla. 

Organická síra nabízí řadu zdravotních benefitů 

Sloučeninu MSM můžete zařadit do svého jídelníčku prostřednictvím doplňků stravy či čerstvých potravin. Její bohaté množství nabízí zejména ovoce, zelenina, maso, mléko a mořské plody. Kromě podpory žaludku a jeho ochrany před nebezpečnými nemocemi také pomáhá zlepšovat kožní problémy, trávicí problémy a dokáže si poradit i s bolavými klouby. 

Prášek na stole iZdroj fotografie: Depositphotos
Sloučenina MSM nabízí nespočet zdravotních přínosů pro lidské zdraví

Po čase konzumace methylsulfonylmetanu si také budete moci dle webu Healthline všimnout celkového zlepšení imunitního systému a zvýšené energie během dne. Jakmile tedy na sobě pocítíte jakékoli nepohodlí, navštivte nejbližší lékárnu či jiný vhodný specializovaný obchod a tam si toto účinné přírodní léčivo zakupte. Poté ho už stačí dle návodu na obalu zařadit do svého jídelníčku a brzy začnete pociťovat příjemné změny. 

Nejlepší přírodní kolagen, během měsíce vás zbaví vrásek na obličeji

Další zdravotní účinky 

Mezi další benefity této sloučeniny patří také zmírnění zánětu, snížení rizika osteoporózy, revmatoidní artritidy, odstranění bolesti svalů, alergické reakce, detoxikace těla, potlačení křečí, podpora tvorby kolagenu a výživa vlasových folikulů. Samotný prášek přitom stačí smíchat s vodou nebo přidat do ovocného nápoje a poté jej postupně začít pít. Na webu JakZdravě jsme psali o další užitečné potravině pro lidské zdraví

Jak se MSM osvědčil vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
91 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články