Už žádné křečové žíly, za 5 minut si s nimi poradí domácí olej podle ruského receptu

Křečové žíly dokáže do jedné odstranit tento účinný domácí olej z jediné ingredience. Příprava je velmi snadná a nezabere vám ani mnoho času.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Křečové žíly jsou poměrně častý problém, který může postihnout jedince každé věkové kategorie. Pokud trápí i vás, nemusíte však nutně podstupovat lékařské operace nebo užívat drahé komerční přípravky pro jejich léčbu. Mnohem lépe vám dle lékařky Jillian Kubala dokáže pomoci tento jednoduchý domácí olej z jediné ingredience. Stačí ho aplikovat každý den a nevzhledný kožní problém bude brzy pryč. 

Přírodní roztok proti křečovým žilám

O křečových žilách a o tom, jak je léčit, už bylo na JakZdravě napsáno mnohé. Lze řešit mnoha přírodními způsoby, a proto není nutné podstupovat drahé operace nebo užívat komerční výrobky plné chemie pro jejich odstraní. Poradit si s nimi dokáže například i rozmarýn, který disponuje řadou užitečných sloučenin a podporuje regeneraci pokožky i cév. Z bylinky si stačí připravit přírodní olej a ten poté pravidelně nanášet na postižené místo. K přípravě budete potřebovat následující ingredience: 

  • 1 litr brandy
  • 30 gramů čerstvého rozmarýnu 
Rozmarýn na stole iZdroj fotografie: Pixabay
Rozmarýn s brandy skvěle působí proti křečovým žilám

Jakmile budete připraveni, začněte tím, že vložíte rozmarýn do láhve s brandy. Následně ho nechte zhruba 10 dní v alkoholu odstát, a jakmile uplyne tato doba, máte hotovo. Aplikovat ho poté můžete dvakrát až třikrát denně na bolestivé křečové žíly – pozor, je třeba ho správně vmasírovat, aby působil co nejefektivněji. Můžete také přidat kapku oleje, aby se vám s ním lépe pracovalo a přeložit ho na noc vhodným zábalem, který jej zpevní. 

křečové žíly

Křečové žíly ji obtěžovaly tak, že nemohla ani chodit. Dnes zase běhá jako mladá

Pokud budete tuto léčbu provádět každý den, velmi brzy budou veškeré příznaky a pryč a vy pocítíte patřičnou úlevu. Mimo jiné vám takto připravený roztok pomůže zlepšit krevní oběh v dané oblasti a zabrání rozvoji zánětu. Dobrý je podle serveru Medical News Today také pro léčbu kožních problémů, jako je akné a podráždění (v takovém případě je však lepší aplikovat ho smíchaný s medem, nikoli s brandy, která obsahuje mnoho alkoholu). 

Jak se toto přírodní léčivo osvědčilo vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
77 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články