Smíchala pohanku s vlašskými ořechy a medem, brzy se těšila z luxusních výsledků

Zdravotní problémy spojené se štítnou žlázou znamenají pro člověka mnoho trápení. Tato žena však našla recept, jak potíže účinně léčit či dokonce vyléčit úplně.

pohanka i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Špatně fungující štítná žláza může být pro spoustu lidí velkým trápením. Hodně často bývá například spojována s tím, že se kvůli ní nedaří lidem zhubnout, ale má za následek i spoustu dalších komplikací. Této ženě se však podařilo vymyslet velice zajímavou kúru, díky které se její výsledky razantně zlepšily a onemocnění se prakticky úplně zbavila. Stačí smíchat jen pár ingrediencí a poté pečlivě užívat dle návodu.

Budete potřebovat mlýnek

Na přípravu tohoto skvělého léku na onemocnění štítné žlázy budete potřebovat mlýnek na kávu a na maso. V každém z nich totiž rozemelete jednu ingredienci, které jsou významnou součástí tohoto receptu. Dále bude potřeba nějaká dostatečně velká miska, ve které vše smícháte. Poslední, co budete potřebovat, bude nějaká uzavíratelná nádoba na uskladnění výsledné směsi.

Pusťte se do přípravy

Vezměte si tedy k ruce mísu, aby v ní bylo možné smíchat ingredience. Poté dejte do mlýnku na kávu asi 1 polévkovou lžíci pohanky a namelte ji. Nelze použít pohankovou mouku, jelikož v té není obsažena užitečná složka z pohanky. Následně si vezměte mlýnek na maso a v něm namelte stejné množství vlašských ořechů. Nakonec vše zalijte medem a důkladně promíchejte. Pak už zbývá jen vše přesunout do nějaké uzavíratelné nádoby a umístit ideálně do ledničky.

Používejte směs třikrát denně

Pro ty, kteří mají zároveň problémy se srdcem, je možné udělat variantu tohoto receptu s rozinkami či sušenými meruňkami. Hotovu smíchanou směs byste měli používat pravidelně. Ideální dávkování je třikrát denně, vždy před jídlem. Dejte si 1 polévkovou lžíci a takto užívejte po dobu 1 měsíce. Jednou týdně si pak vyberte den, kdy budete užívat jen tuto směs a vodu, nic jiného.

ořechy iZdroj fotografie: Pixabay

Požádejte o vyšetření

Tuto kúru aplikujte přibližně 6 týdnů. Následně si udělejte vždy měsíc pauzu a poté celou proceduru zopakujte. Sami byste měli poznat působení, protože se budete cítit daleko lépe než doposud. Po pár procedurách požádejte svého lékaře o vyšetření štítné žlázy. Jistě budete velice překvapeni, jaké výsledky díky radě této ženy budete mít, a hlavně o kolik lépe se budete cítit. Tato žena svou štítnou žlázu vyléčila úplně.

Jaké jsou vaše rady na zlepšení funkce štítné žlázy?

Zdroj: Zdravě
Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Zobrazit další články