I samotní lékaři se diví, že tento lék funguje: Elixírová bomba, která kompletně zlepší krevní obraz

Pokud trpíte nedostatkem červených krvinek či máte špatný krevní obraz, vyzkoušejte tento recept a nechte se překvapit skvělými výsledky.

nemoc krve -anémie i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Mezi základní vyšetření patří odběr krve, z něhož je možné zjistit kde co. Jedním z poměrně častých problémů je snížená hladina hemoglobinu, čímž dochází ke snížené schopnosti krve přenášet kyslík. Tento fakt vede k anémii. Právě pokud jste anemičtí (chudokrevní), následující recept je pro vás jako dělaný. Budete potřebovat med, rozinky, vlašské ořechy, šťávu z červené řepy i z mrkve. Rozhodně tento recept vyzkoušejte, výsledek překvapí nejen vás, ale i lékaře.

Krevní obraz

Jedná se o časté vyšetření, které se provádí z krve odebrané ze žíly. Díky němu jsou zjišťovány počty krvinek i další parametry. Je rozdělován na červený a bílý krevní obraz. Červený krevní obraz se týká počtu a velikosti červených krvinek i množství červeného krevního barviva v erytrocytech. Bílý krevní obraz zjišťuje počet bílých krvinek a také rozlišuje jejich jednotlivé druhy. Kromě těchto zkoumaných hodnot jsou zjišťovány i počty krevních destiček. A právě toto vyšetření může odhalit snížení počet červených krvinek i množství krevního barviva.

Anémie

Anémie je synonymem pro české slovo chudokrevnost. Dochází při ní ke snížení množství červených krvinek v krvi a také ke snížení množství krevního barviva, které se nazývá hemoglobin. Mezi nejčastější příznaky patří celková únava a slabost, pokles tělesné kondice, ale také bledá kůže, chladné končetiny či poruchy koncentrace. Napovědět může i vypadávání vlasů či horší kvalita nehtů. Léčba závisí na příčině, ale obecně je doporučováno zvýšení přijmu železa, vitamínu B12 a kyseliny listové. Vy můžete vyzkoušet i následující recept.

Laboratorní vyšetření krevního obrazu iZdroj fotografie: Depositphotos
Recept, který zlepší váš krevné obraz, zejména pokud trpíte anémií

Přírodní lék pro zlepšení krevního obrazu (obzvláště vhodný pro chudokrevné lidi)

Suroviny

  • 200 ml medu
  • 200 g jader vlašských ořechů
  • 200 g rozinek
  • 200 ml mrkvové šťávy
  • 200 ml šťávy z červené řepy
  • 2 citróny

Příprava

Oba umyté citrony rozkrojte napůl a vydlabejte semínka. Odstraňte z nich slupku (kvůli postřikům), namixujte je nebo rozmačkejte a vložte do litrové nádoby (nejlépe skleněné). K nim přidejte šťávu z červené řepy, med a také vymačkanou mrkvovou šťávu. Všechny ingredience pořádně promíchejte. Přidejte namleté, případně nadrobno nasekané vlašské ořechy spolu s rozinkami a vše znovu pořádně promíchejte. Gratulace, právě jste si vytvořili chutnou, ale především velice zdravou směs.

Úschova i užívání

Takto připravený přírodní lék nechte ve skleněné nádobě, kterou jste používali během přípravy a dejte ji do lednice. Užívejte 1 čajovou lžičku třikrát denně. Vždy před jídlem, to znamená před snídaní, před obědem a před večeří. Tato léčivá směs nemá žádné vedlejší účinky, kromě pocitu, že máte více energie. Po jednom až dvou týdnech by se měl krevní obraz zlepšit, především ve zvýšení počtu červených krvinek.

Jaké recepty pomohly proti chudokrevnosti vám?

Zdroj: Zdravě
Diskuze Vstoupit do diskuze
137 lidí právě čte
Zobrazit další články