Každá vráska na obličeji prozrazuje něco důležitého o vašem zdravotním stavu. Odhalte závažné onemocnění co nejdříve

Poslouchejte své tělo. Vysílá signály, které vám řeknou něco o vašem zdravotním stavu. Dokonce i vráska na obličeji může být signálem onemocnění.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Vrásky jsou přirozenou součástí stárnutí. Kromě toho, že jsou známkou běhu času, každá vráska má svůj zvláštní význam a může vám prozradit něco o vašem těle, nebo dokonce i o zdravotním stavu. Je velmi důležité sledovat své tělo, může vysílat signály, díky kterým včas poznáte, že byste mohli mít zdravotní problém.

Vodorovné vrásky na čelem

Vrásky na čele se nazývají vrásky obav. Je to známka toho, že se denně setkáváte s velkým stresem. Pokud jsou výrazné, měli byste zpomalit a častěji relaxovat. Kromě známek stresu můžou tyto vrásky ukazovat i na to, že konzumujete příliš velké množství cukru. Zlepšení kvality stravy a relaxace vám jistě prospěje.

iZdroj fotografie: Pixabay

Linie u levého obočí

Vrásky nad levým obočím přímo souvisí se slezinou. Pokud si všimnete, že jsou výraznější během krátké doby, může to být známkou, že vaše slezina nemusí správně fungovat. V tomto případě je dobré se obrátit na lékaře. Sladkosti vyměňte za zdravější sušené ovoce.

Vrásky po stranách úst

Pokud si všimnete, že se tyto vrásky objevily během krátké doby, může to být příznakem onemocnění tlustého střeva. Tlusté střevo je schopné se opět zregenerovat. Doporučuje se dostatek tekutin, konzumace potravin bohatých na vitamín D a pravidelné cvičení.

iZdroj fotografie: Unsplash

Linie u pravého obočí

Vrásky u pravého obočí mohou být známkou přítomnosti toxických látek ve vašem těle. Může to být příznak nerovnováhy funkce jater. Je dobré se zaměřit na zdravou stravu, do svého jídelníčku zařadit více organických potravin, a to zejména zeleniny, zvýšit příjem bílkovin a vyhnout se kávě, soli a kořeněným jídlům.

Vráska přes nosní můstek

Tato vráska je příznakem alergií, ale také nadměrného stresu. Bývá také spojena s milostným životem a libidem. Může znamenat nižší sexuální apetit, proto jediné řešení je oživení vašeho milostného života a lásky k pratnerovi.

iZdroj fotografie: Pixabay

Vrásky po stranách očí

Usmíváte se celým obličejem nebo pohybujete obličejem tak, že vznikají tyto vrásky. Může to být také příznakem špatného zraku, kdy často mžouráte, abyste lépe zaostřili. Tyto vrásky jsou dále spojovány se zdravím orgánů, především jater, ledvin a žaludku. Pokud si všimnete, že se během krátké doby prohloubily, měli byste se zaměřit na zdravou stravu.

Vrásky smíchu

Pokud se neustále smějete a děláte to celým obličejem, je pravděpodobné, že se vám na tvářích vytvoří vrásky. S nimi moc nenaděláte. Jsou to vrásky, které k vám prostě patří. Mohou být i příznakem onemocnění slinivky. Zařaďte do své stravy zdravé potraviny, především borůvky, česnek nebo hroznové víno, ty udrží vaši slinivku zdravou.

iZdroj fotografie: Unspalsh

Vrásky na horním rtu

Nejčastěji se objevuje u kuřáků. Může to být i známka nadměrného slunění nebo opakovaného pohybu, například pití brčkem. Vráska na horním rtu může být i příznakem onemocnění sleziny. Za zlepšení stravovacích návyku a zařazení některých potravin do jídelníčku vám vaše slezina určitě poděkuje .

Vrásky na krku

Vrásky na krku jsou přirozeným jevem, s věkem se stávají výraznější. Mohou být signálem nadváhy, ale také onemocnění štítné žlázy. Doporučuje se užívání zinku a snížení příjmu lepku. Pokud se dlouhodobě nic nelepší, je dobré vyhledat lékaře a konzultovat svůj zdravotní stav s ním.

iZdroj fotografie: Unspalsh

Vrásky pod spodním rtem

Vrásky, které jsou těsně pod rtem a nad bradou, mohou znamenat, že v sobě hromadíte negativní energii. Pokud jsou vrásky časem výraznější, vezměte si dovolenou, užijte si odpočinek a zbavte se všech negativních pocitů, které v sobě ukrýváte. Zároveň si i odpočiňte od lidí, kteří ve vás vyvolávají negativní energie.

Zdroj: Brightside

Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Zobrazit další články
DámskýDeník
DámskýDeník
Vyhublý pes byl dlouhé týdny zavřený v kleci a čekal, až se jeho majitelé vrátí. Bohužel marně
Události247
Události247
Opravdu jde Putinovi jen o Ukrajinu? Je možné, že mu jde o něco úplně jiného a horšího
VědaŽivě
VědaŽivě
Ruský robopes má na hřbetu přidělanou karabinu Saiga 9. Předváděcí video ale poukazuje spíš na jeho neefektivitu
adbz
adbz
Citronová šťáva, aspirin a kysličník mají jedno společné – zachrání hromady prádla a zbaví vás tak nočních můr