Za 24 hodin vytáhne z těla všechny toxiny, žádné další léky už nejsou potřeba

Lidské tělo je při špatné životosprávě plné toxinů a škodlivých látek. Nahromadění těchto škodlivin způsobuje stres a únavu. Zbavte se jich do 24 hodin s přírodním lékem ze 2 surovin.

i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Nadýmání a nadváha jdou často ruku v ruce. Nadýmání společně s plynatostí a bolestí břicha dokážou pěkně zkazit den. Nejste schopni pořádně vykonávat každodenní povinnosti, které vám běžně nedělají žádné problémy. Navíc, táhne-li se problém delší dobu, může to mít vliv i na vaši psychiku. Než se však uchýlíte k lékům, můžete zkusit přírodní cestu. Zpravidla je řešení snazší, než se zdá. Vaše tělo se zřejmě jen potřebuje zbavit toxinů a zlepšit krevní oběh.

Stačí vám 2 suroviny

Česnek a víno. Nic jiného už nepotřebujete, abyste ze svého těla odstranili toxiny a škodlivé látky do pouhých 24 hodin. Přesně do té doby se vám zaručeně uleví. Přírodní prostředek dokáže vyčistit tělo od nahromaděné soli a také tuku, tudíž se během krátké doby zbavíte stresu a také chronické únavy, jež vás činí během dne letargickými.

Pokud se zdráháte konzumace česneku, navíc nepijete alkohol, doporučené suroviny můžete nahradit vhodnými alternativami. Můžete pít více přírodních šťáv z hroznů a třešní. Obsahují zdravé přísady, které budou na vaše tělo účinkovat podobně jako kombinace česneku a vína.

Změna životního stylu

Je však potřeba pamatovat na to, že je nutné k tomu všemu přidat i některé změny ve vašem životním stylu, abyste se mohli z požadovaného výsledku radovat dlouhodobě. Je tedy nezbytné udělat některé změny ve stravování, přidat více zdravých potravin a naopak ubrat na návštěvách rychlých občerstvení a pití sladkých sycených nápojů, jež jsou plné cukru.

iZdroj fotografie: Pixabay

Recept na přírodní lék z česneku a vína

Připravte si asi 12 stroužků česneku a ½ l vína. Zbavte všechny česnek slupky a nasekejte ho nadrobno. Umístěte do skleněné láhve, zalijte vínem a pevně uzavřete. Nechte na světle zhruba 2 týdny. Snažte se myslet na to, že během dne potřebujete nápoj několikrát protřepat.

Jakmile uplyne doporučená doba k uležení, tekutinu sceďte a přelijte do jiné skleněné láhve. Užívejte 1 čajovou lžičku 3x denně po dobu 1 měsíce. Ačkoli je lék přírodní, je velice silný, proto jej konzumujte pouze 2x do roka, tedy s 6měsíční pauzou. Na první výsledky se můžete těšit do 24 hodin.

Už jste někdy zkoušeli podobnou detoxikaci organismu?

Zdroj: Zdravě
Diskuze Vstoupit do diskuze
113 lidí právě čte
Autor článku

Marek

Zobrazit další články