Zázvor, jablečný ocet, med a citron, jaké mají výhody pro zdraví? | JakZdravě.cz

Chutný cévní nápoj snižující riziko artritidy a infarktu. Stačí využít suroviny, které máte již ve spíži

Kombinace přírodních produktů, která posílí vaši imunitu, pomůže jako prevence i jako lék při některých onemocněních.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Lékaři odhalili, že kombinace česneku, zázvoru, jablečného octa a medu je výborná při léčbě artritidy i při hubnutí. Dále má skvělý přínos v prevenci srdečních onemocnění, a to zejména infarktu.
Léčba onemocnění

Tato báječná kombinace má skvělý vliv na vaše zdraví zejména při běžných nemocech i při problémech s akné, Alzheimerovou chorobou a artritidou. Dále může pomoci s astmatem, vysokým tlakem, při poruchách trávení, vysokém cholesterolu, nebo dokonce bolestech hlavy a zubů. Dle studií artritidy na institutu univerzity v Edinburghu zjistili, že každodenní užívání jablečného octa a medu snížilo bolest až o 90 %.


iZdroj fotografie: Pixabay

Kouzelný elixír

Není pochyb o tom, že tento úžasný lektvar má velký přínos pro vaše zdraví a ochrání vás před mnoha zdravotními problémy. Doporučuje jej mnoho odborníků po celém světě. Ingredience vyjdou na pár korun a jsou běžně dostupné v obchodě.

Jablečný ocet

Jablečný ocet se ukázal jako dobrý pomocník při léčbě rakoviny, cukrovky, vysokého tlaku, ale také při hubnutí. Už mnoho let je ocet využíván při srážení horečky nebo při potížích s trávením.


iZdroj fotografie: Pixabay

Česnek

Česnek poskytuje vašemu tělu velké množství minerálů a vitamínů. Obsahuje enzymy, které posilují imunitní systém. Nedávné studie dokazují, že ženy, které konzumují česnek alespoň jednou týdně, mají poloviční pravděpodobnost vzniku rakoviny tlustého střeva.

Med

Med skvělou přírodní ingrediencí, která tento zázračný elixír osladí a dodá mu chuť. Mimo jiné napomáhá vstřebávání léčivých složek. Je prospěšný při léčbě onemocnění plic, srdce, trávícího a nervového systému.


iZdroj fotografie: Pixabay

Citron

Citron je po staletí uznáván pro své antivirové a antibakteriální účinky a podporu imunitního systému. Používá se také při redukci váhy. Pomáhá totiž detoxikovat organismus, podporuje zažívání a čistí játra.

Zázvor

Zázvor je užíván jako medikace již více než 500 let. Pomůže při léčbě migrény, nachlazení, zánětu cév a artritidy. Každý jej zná rovněž jako účinný lék při léčbě kašle. Přírodní medicína je obecně pro vaše tělo přirozená a dokáže vyřešit hodně zdravotních problémů. Pokud se však potýkáte se závažnými zdravotními potížemi, navštivte svého lékaře a poraďte se s ním.

Zdroj: Sharrets

Diskuze Vstoupit do diskuze
57 lidí právě čte
Zobrazit další články
DámskýDeník
Malý chlapec se během koncertu stal centrem dění. Svými tanečními kreacemi ukradl kapele veškerou pozornost
Události247
Revmatoidní artritida je zákeřná nemoc. Proč se pacienti bojí mluvit se svými lékaři a jaké to může mít následky? Podrobnosti vysvětlila předsedkyně Revma Ligy Müllerová
VědaŽivě
Posedlost celebritami snižuje inteligenci, uvádí studie. Lidé se slabostí pro své idoly brzdí výkon svého mozku
adbz
Se sázením cibule není doporučeno čekat až na jaro. Brzký výsev zajistí gigantické plody s příchodem prvních teplých dnů