Chutný cévní nápoj snižující riziko artritidy a infarktu. Stačí využít suroviny, které máte již ve spíži

Kombinace přírodních produktů, která posílí vaši imunitu, pomůže jako prevence i jako lék při některých onemocněních.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Lékaři odhalili, že kombinace česneku, zázvoru, jablečného octa a medu je výborná při léčbě artritidy i při hubnutí. Dále má skvělý přínos v prevenci srdečních onemocnění, a to zejména infarktu.

Léčba onemocnění

Tato báječná kombinace má skvělý vliv na vaše zdraví zejména při běžných nemocech i při problémech s akné, Alzheimerovou chorobou a artritidou. Dále může pomoci s astmatem, vysokým tlakem, při poruchách trávení, vysokém cholesterolu, nebo dokonce bolestech hlavy a zubů. Dle studií artritidy na institutu univerzity v Edinburghu zjistili, že každodenní užívání jablečného octa a medu snížilo bolest až o 90 %.

iZdroj fotografie: Pixabay

Kouzelný elixír

Není pochyb o tom, že tento úžasný lektvar má velký přínos pro vaše zdraví a ochrání vás před mnoha zdravotními problémy. Doporučuje jej mnoho odborníků po celém světě. Ingredience vyjdou na pár korun a jsou běžně dostupné v obchodě.

Jablečný ocet

Jablečný ocet se ukázal jako dobrý pomocník při léčbě rakoviny, cukrovky, vysokého tlaku, ale také při hubnutí. Už mnoho let je ocet využíván při srážení horečky nebo při potížích s trávením.

iZdroj fotografie: Pixabay

Česnek

Česnek poskytuje vašemu tělu velké množství minerálů a vitamínů. Obsahuje enzymy, které posilují imunitní systém. Nedávné studie dokazují, že ženy, které konzumují česnek alespoň jednou týdně, mají poloviční pravděpodobnost vzniku rakoviny tlustého střeva.

Med

Med skvělou přírodní ingrediencí, která tento zázračný elixír osladí a dodá mu chuť. Mimo jiné napomáhá vstřebávání léčivých složek. Je prospěšný při léčbě onemocnění plic, srdce, trávícího a nervového systému.

iZdroj fotografie: Pixabay

Citron

Citron je po staletí uznáván pro své antivirové a antibakteriální účinky a podporu imunitního systému. Používá se také při redukci váhy. Pomáhá totiž detoxikovat organismus, podporuje zažívání a čistí játra.

Zázvor

Zázvor je užíván jako medikace již více než 500 let. Pomůže při léčbě migrény, nachlazení, zánětu cév a artritidy. Každý jej zná rovněž jako účinný lék při léčbě kašle. Přírodní medicína je obecně pro vaše tělo přirozená a dokáže vyřešit hodně zdravotních problémů. Pokud se však potýkáte se závažnými zdravotními potížemi, navštivte svého lékaře a poraďte se s ním.

Zdroj: Sharrets

Diskuze Vstoupit do diskuze
82 lidí právě čte
Zobrazit další články
DámskýDeník
DámskýDeník
Kvůli vysokému tlaku a cholesterolu musela změnit životní styl. Ve svých 76 letech má lepší postavu než kdejaká třicítka
Události247
Události247
Stát přidá důchodcům za každé vychované dítě 500 korun, pouze ale jednomu z rodičů. Odborníci očekávají soudní tahanice
VědaŽivě
VědaŽivě
Co říkají Mormoni o stvoření světa a na čem jsou jejich teorie o vzniku založeny
adbz
adbz
Jak v obchodě vybrat ten nejlepší meloun? Řiďte se jednoduchým pravidlem a už nikdy neodnesete zkažený či nedozrálý kus