Sedm velmi snadných cviků, díky nímž zaručeně získáte do léta vysněný tvar hýždí - JakZdravě.cz

Sedm velmi snadných cviků, díky nímž zaručeně získáte do léta vysněný tvar hýždí

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Toužíte po tom, aby váš zadek vypadal jako z katalogu? Chcete mít na léto vypracované hýžďové svaly, abyste mohli bez studu v plavkách relaxovat na koupališti nebo u jezera? Stačí, pokud budete neustále opakovat sedm jednoduchých cviků. Výsledky se zanedlouho dostaví. Hodně štěstí a trpělivosti.
Cviky, které tvarují nejen hýždě

Lehněte si na záda a ohněte obě kolena. Dlaně držte rovnoběžně s tělem na podlaze. Poté pomalu zvedněte zadek, stehna a záda nahoru a zase je vraťte. Cvičení opakujte tolikrát, kolikrát můžete. Minimálně však desetkrát ve třech sériích. Hlavním pohybem je zvedání zad. Nejen, že budete pracovat na posilování hýždí, ale také boků a stehen. Stejný cvik se dá variovat, tak aby byl o něco náročnější a efektivnější. Ve stejné pozici vždy jednu nohu zdvihněte ke stropu. Tak podpoříte i rovnováhu v těle. Nezapomeňte nohy střídat.


iZdroj fotografie: Pixabay

Další cvik je na židli. Posaďte se a předpažte. Pak natáhněte jednu nohu a na druhou se postavte. Jde o jakési dřepy na jedné noze, které zlepšují sílu dolní části těla. Tento cvik zlepšuje stabilitu vašeho jádra. Na každou nohu byste měli provést dvě série po deseti opakováních. Nyní si vezměte závaží, a ruce ohnuté v loktech zvedněte k ramenům. Poté zanožte a podřepněte, nakonec nohu vykopněte do boku. Opakujte tento pohyb ve dvou sériích po deseti opakováních na každou nohu.

Činky jsou váš přítel

S činkami je i další cvik. Postavte se rovně a váhu těla přesuňte na pravou nohu. Levou nohu potom zanožte a stoupněte si do takzvané holubičky. Ruce s činkami přitom směřují k zemi. Postup opakujte s oběma nohama. Opět ideálně po deseti cvikách ve dvou sériích. Nyní se postavte do takzvané pozice kočky. Tedy na kolena s rukama na zemi. Hlavu mějte v prodloužení páteře. Nyní vždy zvedněte jednu nohu stejně jako když močí pejsek. během cvičení nezapomeňte zatáhnout žaludek.


iZdroj fotografie: Pixabay

V pozici na všech čtyřech zůstaňte. Nyní však nohy nebudete vytáčet do strany, ale dopředu. Snažte se svým kolenem dotknout nosu a záda přitom zakulaťte co nejvíce to půjde. Tento pohyb opakujte pětkrát bez zastavení. Pak nohy vyměňte a zopakujte totéž. Ideální je samozřejmě na každou nohu cvik zopakovat ve dvou sériích. Jsme přesvědčení, že těchto sedm cviků vám přinese rychlé výsledky. Možná, že to nevyjde hned, postupem času však budete mile překvapeni jakého pokroku jste dosáhli.

Zdroj: Daily Burn

Diskuze Vstoupit do diskuze
136 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 349 hlasů
Nahlásit chybu
DámskýDeník
Matka zkameněla hrůzou, když chůvička zaznamenala podivné stíny. Nečekala ani minutu a vyběhla do dětského pokoje
Události247
Rušení nemocnic? Šíříte lži, strašíte lidi a příště si ověřte informace, utřel Vojtěch v duelu ministrů Hamáčka
VědaŽivě
Věříte, že přistání Američanů na Měsíci byl podvrh? Pravda za konspiračními teoriemi odhalena v plné kráse
adbz
Přesaďte a rozmnožte lilie léty ověřeným způsobem zahrádkářů. Právě teď je na to ideální čas, bohatě vám pokvetou už příští rok