Zapomeňte na plastické operace, správné držení jazyka dokáže změnit váš obličej k nepoznání. Ubere až 10 let

Pokud si myslíte, že se vám vytvořila takzvaná „dvojitá brada“ kvůli tomu, že to máte v rodině, tak se dost možná mýlíte. Může to být kvůli jazyku.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Dvojitá brada se může utvořit v důsledku genetiky, stárnutí nebo přibývání na váze. Je tu ale ještě jeden důvod, který může být za tento nevzhledný úkaz zodpovědný. A tím důvodem je nesprávné držení jazyka. Dobrou zprávou je, že mladší lidé se mohou dvojité brady zbavit, pokud začnou „cvičit“ se svým jazykem. Dnes se dozvíte, co jste celý život dělali špatně, a také to, jak konečně získat tu nádhernou čelist, o které sníte.

Co je to vlastně dvojitá brada

To, co lidé většinou nazývají dvojitou bradou, je tuk, který se tvoří pod bradou. Jasně, všichni tam máme nějaké množství tuku, a to je naprosto normální. Bohužel sval, který spojuje krk s bradou, může začít slábnout, a tím pádem se tam nahromadí více tuku, což vytvoří onu nevzhlednou „druhou“ bradu. No a špatné držení jazyka tento sval uvolňuje, což vzniku dvojité brady jen pomáhá.

iZdroj fotografie: Depositphotos

První cvičení

Položte jazyk na vrchní patro úst přímo za přední zuby a přitlačte jeho špičku. Zbytek jazyka také přitlačte na celé patro. Poté zavřete pusu, dýchejte a snažte se jazyk udržet v této poloze aspoň 10 minut. Opakujte, kdykoliv si na to vzpomenete.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Druhé cvičení

  • Pokud se vám nepodařilo udělat první cvičení a nebo prostě chcete vyzkoušet ještě něco jiného, zkuste tohle:
  • Vyslovte písmeno „N“ a poloha jazyka, kterou máte při vyslovování tohoto písmena, je ta správná pro toto cvičení.
  • Zadní část jazyka přiložte na patro, trochu zatlačte a ujistěte se, že celý jazyk máte na vrchním patře.
  • Musíte ho tam mít neustále, a když zapomenete, jak na to, znovu vyslovte písmenko „N“.
iZdroj fotografie: Depositphotos

Poslední cvičení

Vezměte si velkou žvýkačku, a jakmile ji budete mít úplně rozžvýkanou, začněte si ji roztahovat po vrchním patru úst. Začněte za předními zuby a roztahujte ji úplně dozadu, kam až vám to jazyk dovolí. Až to budete mít hotové, můžete ji zase rozžvýkat a začít znovu. A teď – říká vám něco pojem „správné držení jazyka„?

Zdroj: BrightsideMe

Diskuze Vstoupit do diskuze
88 lidí právě čte
Zobrazit další články
DámskýDeník
DámskýDeník
Muž zaslechl křik své přítelkyně v koupelně, a tak za ní rychle běžel. Když ji uviděl v náruči s novorozencem, zpanikařil
Události247
Události247
Rodiče možná 5000 korun na dítě nedostanou. Návrh je prý protiústavní
VědaŽivě
VědaŽivě
„Spor o maso“ stále nemá vítěze. Když ho přestanete jíst, na vaše zdraví to bude mít značný dopad – pozitivní i negativní
adbz
adbz
Matka dvou dětí navrhla bez projektanta rekonstrukci bytu o 40 m². Světlý interiér prostor opticky o dost zvětšil