Účinný spalovač tuků jen ze 3 surovin slibuje ztrátu 10 kilogramů za měsíc

Žádný nápoj na hubnutí vám nezaručí zhubnutí přes noc, aniž byste hnuli prstem. Může vám však nastartovat metabolismus, snížit pocit hladu a urychlit spalování tuků.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Hubnutí je velké téma nejen z estetických, ale i zdravotních důvodů. Nadváha a obzvláště obezita totiž prokazatelně zvyšují riziko mnoha onemocnění, včetně předčasného úmrtí. Hubnutí se stává každoročně velkým tématem zvláště před a v průběhu plavkové sezóny, kdy se také objevují zázračné recepty na hubnutí takřka přes noc. Bohužel nikdy nefungují, nebo alespoň ne tak, jak by si možná mnozí lidé přáli.

Jen tím, že něco sníte či vypijete, nikdy nezhubnete

Bylo by bláhové se domnívat, že pokud budete celý den ležet na gauči, cpát se brambůrky a čokoládou a večer vypijete nějaký kouzelný lektvar, vzbudíte se ráno o deset kilo lehčí a navíc s vyrýsovanými svaly. Bohužel přesně toto mnohé „zaručené“ recepty slibují. A co je horší, někteří lidé těmto planým slibům uvěří a pak jsou zklamaní a cítí se hloupě. 

Chcete-li dlouhodobé výsledky, potřebujete dlouhodobé změny

Skutečnost je však taková, že bez změny jídelníčku a životního stylu to prostě nepůjde. Chcete-li opravdu zhubnout, musíte se začít hýbat a zdravěji se stravovat. Což rozhodně neznamená, že se musíte hned dát na dráhu profesionálního atleta a jíst jen salát. Snažte se nenásilně začlenit do svého dne více pohybu:

 • když je to možné, choďte pěšky
 • místo výtahu použijte schody
 • ráno si pár minut zacvičte
 • v práci si dělejte pravidelně krátké pauzy a protáhněte se 
iZdroj fotografie: Depositphotos

Zároveň se snažte jíst zdravěji:

 • dávejte přednost domácí stravě
 • pokud jíte v restauraci, vybírejte si pokrmy, které nejsou fritované či příliš tučné
 • ke každému jídlu si dejte porci zeleniny
 • pokud rádi mlsáte, vsaďte na ovoce a oříšky
 • pijte hodně vody

Také se snažte dostatečně spát, obecně se doporučuje 7 až 9 hodin. Vyhýbejte se alkoholu a jiným návykovým látkám. Snažte se nestresovat maličkostmi a osvojte si dechové techniky či meditační cvičení, abyste se se stresem lépe vyrovnávali. Tyto drobné změny se nasčítají a pomohou vám dosáhnout vašeho cíle. Navíc budete zdravější a šťastnější.

Jisté potraviny vám mohou vaši snahu ulehčit

Jak jsme již výše zmínili, existuje velké množství různých koktejlů na hubnutí. Mnohé z nich jsou bohužel jen reklamním trikem, který nefunguje a úžasné fotografie před a po jsou retuše, které mají jen zvýšit jejich prodej. Některé vám však mohou hubnutí skutečně usnadnit. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Takový nápoj na podporu hubnutí si ale můžete vyrobit i sami doma. Jeden takový spalovač tuků je současným hitem internetu. Slibuje ztrátu až 10 kilogramů za měsíc. Znovu upozorňujeme, že sám o sobě to však nedokáže. Obsahuje přírodní ingredience, které prokazatelně napomáhají správnému trávení, spalování tuků a snižují pocit hladu. Za zkoušku tedy stojí.

Spalovač tuků ze tří ingrediencí

Na výrobu tohoto nápoje budete potřebovat jen tři přísady a vodu. Připravujte si jej každý den čerstvý, pít jej můžete kdykoli během dne. Vzhledem k tomu, že je chutný, si jej můžete dát i opakovaně. Množství ingrediencí je tedy na celodenní dávku. Nápoj navíc posiluje imunitu a odplavuje z těla toxiny. 

Budete potřebovat:

 • med (1 polévková lžíce)
 • citronová šťáva (z 1 citronu)
 • chia semínka (1 polévková lžíce)
 • voda (1 a půl litru)

Příprava:

Chia semínka alespoň na hodinu namočte do vody. Jakmile absorbují vodu, budou díky vláknině, kterou obsahují, vypadat jako gelové kuličky. Poté přidejte všechny zbylé přísady a promíchejte.

Jaké jsou vaše zkušenosti s tímto nápojem?

Zdroj: Zdravě
Diskuze Vstoupit do diskuze
106 lidí právě čte
Autor článku

Klára Sladká

Zobrazit další články