Babiččina metoda čištění krve: Chce to jen 1 surovinu

Tato účinná potravina vám pomůže vyčistit krev již během několika dnů. Stačí si z ní připravit správný nápoj a pravidelně ho pít.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Pravidelná očista krve je nezbytná pro udržení zdravého těla a jeho ochranu před nemocemi, jako je srdeční infarkt a mozková mrtvice. Postupem času se totiž v krevním oběhu začínají hromadit nečistoty a toxické látky, které ovlivňují různé tělesné funkce a často i regenerace různých orgánů. Pokud by jich navíc bylo opravdu hodně a vy s tím nic nedělali, je možné, že také přispějí k tvorbě ekzému na pokožce a zvýší riziko rakoviny.

Jediná surovina a všechny toxiny budou pryč 

Abyste se před nebezpečnými dopady toxinů ochránili, nemusíte nutně spěchat k lékaři či užívat drahé komerční léky plné chemie. Mnohem více vám dokáží pomoci slunečnicová semínka v kombinaci s vodou, která mají dle lékařky Marsha McCulloch velmi pozitivní účinek na krevní oběh, zlepšují zdraví vlasů, očí, svalů a regenerují kosti (ty mohou toxiny mimo jiné také poničit). Stačí si tedy ingredience připravit v následujícím množství:

  • 500 mililitrů vody
  • 1 šálek loupaných a nesolených slunečnicových semen
Slunečnicová semínka iZdroj fotografie: Freepik
Slunečnicová semínka pomáhají detoxikovat krevní oběh

Samotná příprava je poté již velmi jednoduchá. Stačí přivést vodu k varu, přidat do ní slunečnicová semínka, poté ji zase stáhnout z ohně a nechat směs minimálně dvě hodiny odstát. Občas se snažte směs promíchat a jakmile stanovená doba uplyne, pořádně ji přeceďte. Každé ráno pak již stačí pít sklenici této šťávy, a to dle serveru MedicalNewsToday po dobu 7 dní (tělo by si na ni v opačném případě začalo příliš zvykat).

Chraňte své tělo před rakovinou. Tajemná semínka černého kmínu jsou opomíjený všelék, který vám může zachránit život

Pomůže vám s dalšími problémy 

Kromě očisty krve vám tento účinný nápoj pomůže také snížit chronickou únavu, odstranit problém studených rukou a nohou, posílí vaše kosti, reguluje hladiny cholesterolu a stejně tak dodá vašemu tělu selen, který má potenciální protirakovinné účinky. Na webu JakZdravě jsme také psali o nejzajímavějších zdravotních přínosech semínek chia

Jak se tento nápoj osvědčil vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
50 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články