Babička se po 5 letech zbavila bolesti kloubů, chtělo to jen mouku

Bolest kloubů je častý problém, který trápí zejména starší lidi. S příznakem si však dokáže velmi snadno poradit tato účinná směs.

                   

Pokud vás trápí časté bolesti kloubů, rozhodně byste to neměli ignorovat. Jedná se totiž o poměrně častý problém, který vám dokáže z dlouhodobého hlediska velmi snadno znepříjemnit život. Rozhodně byste ho proto neměli nikdy přehlížet a raději se zaměřit na správnou léčbu. S tou vám dle lékařky Jerlyn Jones dokáže pomoci především pravidelná aplikace správného domácího léčiva z osvědčených ingrediencí. 

Domácí směs proti bolesti kloubů 

Bolesti kloubů stejně jako svalů mohou velmi negativně ovlivnit váš každodenní život. Nejenže totiž zhoršují schopnost pohybu, ale také mohou vyústit ve vážnější problémy a způsobit vám nespočet potíží. Naštěstí se však příznaků můžete zbavit velmi snadno, a to pomocí této ruské směsi, která působí zcela přirozeným způsobem. K její přípravě budete potřebovat: 

  • 100 gramů mouky
  • 100 gramů medu
  • 100 gramů jablečného octa
  • 100 gramů vodky
Žena s bolavým kolenem iZdroj fotografie: Freepik
Ruská směs vám pomůže od bolesti kloubů

Ingredience jednoduše před spaním dobře promíchejte a nechte alespoň půl hodiny odsát. Se směsí by se vám mělo pracovat snadno, ovšem pokud je příliš měkká, můžete přidat trochu více mouky. Nyní „těsto“ rozválejte na tenké pásky, ty obtočte kolem bolavých částí těla (ujistěte se, že jsou ukryty po celém obvodu) a poté je zabalte do fólie. Působit je můžete dle webu Healthline nechat přes noc. 

koleno

4 jednoduché ranní rituály, které vyléčí bolesti kloubů i hypertenzi

Na druhý den už stačí zábal odstranit a pokračovat ve svých každodenních činnostech. Již po několika dnech si budete moci všimnout, že se vaše příznaky zlepšují a je vám lépe. Nejenže se zbavíte veškerých bolestí kloubů, ale také postižené místo regenerujete. Na webu JakZdravě jsme také dříve psali o dalších zdravotních přínosech jablečného octa. 

Jak se tato směs osvědčila vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
71 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články