Kombinace kopru, medu a kozlíku má na krevní cévy blahodárný čistící účinek

K pročištění krevních cév nemusíte používat chemii, stačí k tomu jen tři běžné bylinky. Přírodní recept je jednoduchý a funguje velmi rychle, účinky pocítíte už za pár dní.

i Zdroj fotografie: Gettyimages
                   

Bylinky nejen skvěle dochutí jídlo, ale mohou i prospět lidskému zdraví. A my se společně podíváme na postup, jak mohou pročistit cévní systém. Díky tomu primárně optimalizujete krevní tlak, čímž snížíte riziko případných zdravotních problémů. Tento postup je založen čistě na přírodní bázi, bez nutnosti použití chemie, a nevyžaduje žádné speciální znalosti.

Kopr, med a kozlík lékařský pro lepší proudění krve

Cévy v našem těle pravidelně rozvádějí krev a my si ani neuvědomujeme, jak jsou pro nás důležité, a že bychom o ně měli pečovat. Pravidelně se totiž zanáší různými látkami, což má za následek snížení průtoku krve, ale i zvýšení krevního tlaku. Objevit se ale mohou i problémy, jako jsou křečové žíly, sraženiny, poruchy krevního oběhu a také ateroskleróza. Proto je třeba pravidelná péče.

Budete příjemně překvapeni, jak výrazně vám dokážou bylinky v tomto směru pomoci. A nebudete jich potřebovat mnoho

  • 100 g kopru
  • 2 lžíce kozlíku lékařského
  • 2 lžíce medu
  • 2 litry vroucí vody
iZdroj fotografie: pixabay.com

Jak na přípravu a užití bylinkového „lektvaru“

Příprava je velmi jednoduchá, jelikož potřebovat budete jenom vroucí vodu, do které vše vložíte a rozmícháte. Následně přivedete k varu a krátce povaříte. Následně sundáte ze sporáku a necháte pozvolna chladnout. Poté vše slijete do sklenice, tu zavřete a necháte ještě jeden den louhovat. Následně odvar přecedíte a čisticí směs pro cévy hotová.

iZdroj fotografie: Unsplash.com

Samotné užívání je snadné stejně jako příprava. To proto, že stačí užívat 1 polévkovou lžíci nejlépe ráno na lačno, asi půl hodiny před snídaní. Takto pokračujte po dobu 20 dní, potom si dejte deset dní pauzu, a následně užívejte znova. Budete překvapeni, jak už po prvních pár týdnech bude pociťovat rozdíl, tělo se bude cítit lépe a kvalita vašeho života se zvýší.

Diskuze Vstoupit do diskuze
75 lidí právě čte
Autor článku

Robin Dostál

Zobrazit další články