Nejléčivější směs pro všechny: Až 45 000 pacientů tvrdí, že jde o nejlepší lék

Lidové směsi nejsou náhražkou odborné léčby. Než se do nich pustíte, je lepší zkonzultovat vše s lékařem, který zná váš zdravotní stav, abyste si ještě víc neuškodili.

Grafika lidského těla, dna a virů i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Podle některých zdrojů jsou některé potraviny dostatečně léčivé na to, abyste jejich konzumací dokázali zabránit vzniku rakoviny. Jedná se převážně o bylinky, zeleninu a ovoce a jejich antioxidační schopnosti. Tím, že chrání buňky před poškozením, dokážou také snižovat riziko vzniku rakoviny. Podle lidového léčitelství je právě tato směs to nejlepší, co můžete vyzkoušet.

Protirakovinná směs

Co budete potřebovat?

  • 12 stroužků česneku,
  • 1 kg medu,
  • 15 citronů,
  • 400 g pšeničné trávy
  • a 400 g jader vlašských ořechů.

Postup přípravy receptu:

  1. Nejprve si připravte pšeničnou trávu. (Jedná se o první listy naklíčené pšenice, které neobsahují lepek.) Vložte pšeničnou trávu do skleněné nádoby a naplňte ji do poloviny vodou. Nechte stát 24 hodin, přičemž po 12 hodinách vyměňte vodu za čistou. Poté vodu opět vypusťte. Pšeničná tráva je tak připravena k použití.
  2. Očistěte a rozdrťte česnek.
  3. Nasekejte jádra vlašských ořechů a smíchejte s česnekem a pšeničnou trávou. Přidejte citronovou šťávu a med. Dobře promíchejte, aby vám vznikla homogenní hmota.
  4. Takto připravenou směs dejte do sklenic a nechte přes noc v lednici odstát.
Dvě paličky česneku na pytlovině iZdroj fotografie: Freepik
Česnek patří k nejsilnějším přírodním lékům. Užívejte ho s rozumem.

Aplikace a dávkování směsi:

Směs se doporučuje užívat každý den. Doporučená dávka jsou dvě polévkové lžíce třikrát denně. Směs zabraňuje množení rakovinných buněk a pomáhá těm zdravým v regeneraci. Tato směs se dá používat i při jiných onemocněních, protože podporuje imunitní systém. Na JakZdravě najdete i další přírodní recepty, jak podpořit imunitní systém.

Chleba se salámem

3 potraviny, které ničí vaše střevní bakterie a imunitní systém. Dávejte si pozor na to, co si dáte na talíř

Česnek a citrony – jejich účinky potvrdila věda

Podle webu Healthline protizánětlivé a antibiotické účinky česneku dokonce potvrdili vědci. Jeho vliv na imunitní systém je nezanedbatelný, proto se často doporučuje proti nachlazení jako prevence a během nachlazení pro rychlejší uzdravení. Česnek nesedne ale každému, jak psala naše redakce dříve. Oproti tomu citrony jsou zásobárnou vitamínu C a antioxidantů, které pomáhají chránit buňky před oxidačním stresem, jak potvrzuje také dietetička Helen West.

Jaký recept jste nedávno vyzkoušeli na vlastní kůži vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
93 lidí právě čte
Autor článku

Dita Polívková

Zobrazit další články