Víme, jak se zbavit bolesti hlavy už za 30 sekund: Stačí stlačit jediný bod na ruce

Bolest hlavy je nepříjemný problém, který vám může snadno překazit každodenní činnosti. Pokud trápí i vás, vyzkoušejte tento snadný trik.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pokud se potýkáte s chronickou bolestí hlavy nebo vás tento problém trápí tak často, že ovlivňuje váš každodenní život, rozhodně to neignorujte. Namísto užívání chemických léků či jiných drahých komerčních prostředků na to zkuste jít tentokrát nejprve přirozeně. Skvěle vám dokáže dle lékařky Debra Rose Wilson pomoci přirozená akupresura, tedy stlačení správného bodu na těle. Úlevu pak pocítíte již během 30 vteřin. 

Jednoduchý trik pro odstranění bolesti hlavy 

Časté bolesti hlavy či migrény v současné době trápí drtivou většinu populace. Ať už stojí za její příčinou cokoli, není radno tento problém ignorovat, neboť může mít vážný dopad na váš každodenní život. Stačí však udělat jedinou věc, a to stlačit „polštářek“ mezi palcem a ukazováčkem na obou rukách. Každý se přitom snažte střídavě stimulovat po dobu 30 vteřin a již po pár minutách si budete moci všimnout příznivých změn. 

Bolest hlavy iZdroj fotografie: Freepik
S bolestí hlavy si dokáže hravě poradit stimulace správného bodu na těle

Abyste se před bolestí hlavy ochránili do budoucna, je také dobré zaměřit se na další faktory, které k ní mohou přispívat. To bývá nejčastěji dle serveru Healthline špatně nastavený jídelníček, nedostatek spánku nebo nízká fyzická aktivita. Stejně tak je důležité naučit se zvládat stres, protože ten velmi negativně ovlivňuje celkový chod těla. Pomoci vám přitom mohou relaxační techniky, jako je meditace a dechová cvičení. 

Akupresura jako osvědčený lék na bolest hlavy. Zaměřte se na vybrané tělesné body a nebudete věřit, jak rychle a snadno palčivá bolest ustoupí

Akupresura a její vliv na lidské tělo 

Akupresura pomáhá odstraňovat bolest hlavy tím, že stimuluje určitá nervová spojení, která prochází tělem. Jakmile ji tedy aplikujete do svého života, budete si moci všimnout, že příznaky začínají pomalu mizet, a to zcela přirozeným způsobem. Na webu JakZdravě jsme také psali o lahodné pochoutce, která tento příznak dokáže zničit už za 10 minut. 

Jak se tato metoda osvědčila vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
86 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články