Domácí antibiotika: 1 lžíce před spaním a do rána je po nemoci

Tato účinná přírodní směs vám pomůže vyléčit řadu nepříjemných onemocnění. Působí zcela přirozeně a její příprava je velmi jednoduchá.

i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Zimní období je spojováno s vyšší náchylností vůči různým onemocněním, jako je například chřipka, nachlazení nebo angína. Pokud se chcete ochránit před těmito nepříjemnostmi, pak byste měli zařadit do svého jídelníčku tuto směs. Její pravidelná konzumace poskytne dle lékařky Kim Chin maximální ochranu vaší imunity, a navíc působí antibakteriálně, antivirově, protiplísňově a čistí organismus od těžkých kovů i nahromaděných toxinů. 

Přírodní směs pro lepší zdraví 

Síla této přírodní směsi je odvozena od účinných látek, ze kterých je připravována. Její hlavní složkou je zejména jablečný ocet, kurkuma a křen, které velmi dobře léčí zánět, detoxikují lymfatické uzliny, čistí krev a zlepšují celkovou cirkulaci krevního oběhu. Pokud ji navíc budete konzumovat pravidelně a začnete sportovat, velmi brzy získáte svou vysněnou postavu a všechny tuky půjdou rychle dolů. K přípravě budete potřebovat následující ingredience: 

  • 700 mililitrů jablečného octa 
  • 2 čerstvé chilli papričky (co nejostřejší)
  • 2 polévkové lžíce strouhaného křenu
  • 2 polévkové lžíce kurkumového prášku
  • 1/4 šálku jemně nasekaného česneku
  • 1/4 šálku jemně nakrájené cibule
  • 1/4 šálku strouhaného zázvoru
Česnek na stole iZdroj fotografie: Freepik
Česnek v kombinaci s dalšími ingrediencemi skvěle podporuje zdraví

Postup je poté již velmi jednoduchý. Všechny přísady (kromě octa) vložte do vhodné nádoby a dobře je promíchejte. Potom přidejte jablečný ocet, zavřete nádobu a rukama ji dobře protřepejte. Takto připravený nápoj odložte na 2 týdny na chladné a suché místo a jakmile stanovená doba uplyne, přeceďte směs přes gázu do vhodné láhve. Podle webu Healthline je nejlepší láhev se směsí skladovat v ledničce, kde také vydrží mnohem déle čerstvá. 

4 přírodní antibiotika zastaví nachlazení, kašel i chřipku. Zapomeňte na léky, suroviny ze spíže vás postaví opět na nohy

Směs se vyplatí užívat v momentě, kdy vás bolí hrdlo nebo se pouze chcete ochránit před nemocemi a posílit svůj imunitní systém. V takovém případě pijte čajovou lžičku směsi rozmíchanou ve vodě každý den. Pokud by vás však přepadlo nepříjemné onemocnění, vyplatí se ji pít až šestkrát denně. Nikdy ji však neužívejte na lačný žaludek, protože by vám mohlo být v důsledku těžko. Na webu Jak Zdravě jsme psali o dalších zdravotních přínosech jablečného octa

Jak se tato směs osvědčila vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
80 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články