Domácí pomocník roku 2023: Tato receptura vyléčí bolest v krku za pár hodin

Pokud vás trápí bolest v krku, nachlazení či další běžné problémy, pak je na čase vsadit na tuto účinnou směs. Její příprava vyžaduje jedinou ingredienci.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Zimní období je spojeno s řadou nepříjemných problémů, které mohou snadno ovlivnit váš každodenní život. Jedná se zejména o bolest krku, rýmu, kašel a další typické nemoci, které sice nevyžadují speciální léčbu, ale většina lidí je nese vcelku těžce. Pokud se s některým z nich potýkáte, pomoci vám dokáže podle lékaře Matthew Thorpe jednoduchá domácí směs na bázi kmínu. Tu stačí několikrát vypít a veškeré příznaky budou brzy pryč. 

Kmín nabízí řadu zdravotních přínosů pro lidské zdraví 

Kmín je úžasné koření, které většina lidí zná pouze jako aromatickou ingredienci do vybraných pokrmů. Jedná se však o účinné přírodní léčivo, které nabízí nespočet zdravotních přínosů pro lidské zdraví, a to od podpory krevního oběhu až po stimulaci trávicího systému. O jeho účincích věděli již staří indičtí mistři, kteří jej používali také jako lék proti rakovině a dalším neduhům. Nejlépe přitom koření působí ve formě správné směsi. 

Pokud budete chtít využít zdravotní přínosy kmínu, pak na to můžete jít několika různými způsoby. Ačkoli by se mohlo zdát, že jeho přidávání do pokrmů bude stačit, mnohem lépe vám tato účinná ingredience pomůže v kombinaci s vodou a trochou koňaku. Jakmile budete mít nápoj připraven, stačí ho podle serveru WebMD konzumovat několikrát během dne a velmi rychle se zbavíte nepříjemných bolestí v krku, kašle a dalších příznaků. 

Chraňte své tělo před rakovinou. Tajemná semínka černého kmínu jsou opomíjený všelék, který vám může zachránit život

Příprava léčivého zázraku 

Tuto úžasnou směs znali již starodávní zastánci tradiční medicíny, a podle některých působí mnohem lépe než komerční léky. Jakmile si ji připravíte a začnete užívat, bolesti v krku zmizí již během 4 hodin a vy se budete cítit mnohem lépe. Mimo jiné vám její pravidelná konzumace pomůže zajistit pevné zdraví a ochranu před dalšími problémy. Pro přípravu budete potřebovat pouze 250 mililitrů vody, 80 gramů mletého kmínu a trochu (nejlépe kvalitního) koňaku. Jakmile budete připraveni, pokračujte následovně: 

  • Do misky nalijte 200 mililitrů vodu s kmínem a ingredience vařte 15 minut, dokud vám nevznikne elastická hmota připomínající kávu.
  • Tuto směs nalijte do sítka a důkladně ji protlačte, což by ji mělo učinit řidší. 
  • Hmotu nalijte do dalších 50 mililitrů vody a vařte ještě 5 minut.
  • Poté léčivou směs stáhněte z plotny a přidejte lžičku kvalitního koňaku.
  • Nechte směs pár minut odstát a poté ji můžete začít užívat. 
kmín v misce iZdroj fotografie: Depositphotos
Účinná směs z kmínu si poradí s bolesti v krku a dalšími nepříjemnými problémy

Pro získání maximálního účinku si dejte každých 30 minut 1 čajovou lžičku kmínové směsi a již během 4 hodin veškerá bolest v krku ustoupí a bude pro vás pouze vzpomínkou. Jedná se o vhodný přírodní lék pro každého, kdo se potýká s nepříjemnou bolestí v krku, je náchylný k častým nachlazením nebo neustále kašle. Navíc díky tomu, že směs obsahuje pouze přirozené složky, nemá žádné škodlivé účinky – přesto by se mu však měly vyhýbat děti a těhotné ženy. Na webu JakZdravě jsme psali o dalších zdravotních přínosech kmínu

Jak se tato směs osvědčila vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
103 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články