Domácí šťáva pro hubnutí a odstranění vysokého krevního tlaku. Příprava zabere jenom 5 minut

Pro zdravé tělo je důležité především to, jaké potraviny si dáte na talíř. Nicméně ochránit vás může i tato speciální šťáva pro dobrou kondici a hubnutí.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Vysoký krevní tlak či nadváha mohou přispívat k rozvoji řady nebezpečných onemocnění, včetně srdečního infarktu, mozkové mrtvice nebo náhlé zástavy srdce. Je proto důležité, abyste byli před těmito faktory na pozoru a snažili se je držet pod kontrolou. S tím vám však dokáže pomoci dle lékařky Amy Richter poměrně snadno tento domácí nápoj z osvědčených ingrediencí. Stačí ho zařadit do svého jídelníčku a brzy pocítíte změnu. 

Domácí šťáva pro posílení zdraví 

Pokud se chcete ochránit před nebezpečnými nemocemi a udržet si zdravou váhu, měli byste se zaměřit na to, co jíte. Jsou to totiž zejména nezdravé potraviny, které mohou vážně ovlivnit některé funkce vašeho těla a přispívat k nebezpečným problémům, jako je například srdeční infarkt nebo cukrovka. V první řadě je proto důležité nastavit si správný stravovací režim a začít více sportovat – poté už můžete jen zařadit tento přírodní zázrak do jídelníčku. 

Každodenní konzumace této šťávy vám pomůže nejen zhubnout a zmírnit riziko vážných onemocnění, ale také pomůže zbavit vaše tělo veškerých toxinů a zajistí vám dobré trávení po celý den. Trápit vás pak dle serveru MedicalNewsToday nebude ani vysoký krevní tlak či jiné faktory přispívající k srdečním onemocněním, neboť je nápoj pomáhá udržovat v rovnováze. K jeho přípravě budete potřebovat následující ingredience: 

Skořice iZdroj fotografie: Pixabay
Skořice je důležitou součástí nápoje a snižuje riziko vzniku vážných onemocnění
  • 1/2 čajové lžičky mleté skořice
  • 1 polévková lžíce jablečného octa
  • 1 polévková lžíce citrónové šťávy
  • 1/2 čajové lžičky medu
  • 1 sklenice 200 mililitrů vody

Jak se probrat bez kofeinu: Minutové způsoby na oživení těla i mysli. Někdy stačí přivonět si skořice

Samotná příprava je poté již velmi jednoduchá. Všechny ingredience stačí přidat do mixéru a řádně rozmixovat. Léčivou směs pijte ihned po ránu, jakmile se probudíte – a to nejlépe po dobu 3 měsíců. Poté si dejte na nějakou dobu pauzu, aby si na něj tělo příliš nezvyklo. Na JakZdravě jsme také psali o dalších zajímavých přínosech jablečného octa

Jak se tento nápoj osvědčil vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články