Léčivý lektvar za pár kaček: Stačí sklenička a nemoci se vám vyhnou obloukem

Kombinace těchto účinných ingrediencí vás pomůže ochránit před nepříjemnými nemocemi. Stačí si z nich připravit chutný nápoj.

                   

Na trhu můžete dnes koupit řadu užitečných potravin, které disponují silnými zdravotními přínosy a prospívají lidskému zdraví. Pokud si z nich poté připravíte správný nápoj a ten začnete konzumovat na denní bázi, zajistíte si tím dle lékařky Imashi Fernando ochranu před mnoha nepříjemnými nemocemi. Díky skvělé chuti navíc ani nepoznáte, že neobsahuje ani trochu cukru a tvoří ho pouze kvalitní a přínosné ingredience. 

Lahodný nápoj pro pevnější zdraví

Pokud vás trápí pravidelné bolesti žaludku, problémy s pokožkou, závratě nebo jiné nepříjemnosti, nemusíte nutně spěchat k lékaři a snažit se je řešit prostřednictvím drahých léků. Ty často obsahují plno chemikálií a nejsou pro tělo zcela přirozené. Namísto toho se můžete zaměřit na správné přírodní potraviny, jako je například kurkuma, med a ocet. Jejich kombinace vám s problémy dokáže pomoci mnohem rychleji a hlavně přirozeně.  

Ve výsledku bude nápoj také plný antioxidantů a hravě si poradí s každým zánětem, přičemž velmi dobře zmírní syndrom dráždivého tračníku a podobné nemoci. Díky přidanému kajenskému pepři a včelímu medu navíc podle webu Healthline působí antisepticky a protizánětlivě. K přípravě léčivého nápoje budete potřebovat následující ingredience: 

Kurkuma v misce iZdroj fotografie: Freepik
Kurkuma v kombinaci s dalšími ingrediencemi tvoří velmi účinný přírodní lék proti mnoha nemocem
  • 1 čajová lžička kurkumy
  • 1/4 šálku medu
  • 1/4 šálku jablečného octa
  • 4 šálky filtrované vody
  • 1/8 čajové lžičky kajenského pepře

Domácí mast na artrózu, bolest svalů a kloubů: V hlavní roli je nepřítel zánětů – kajenský pepř

Samotný postup je poté již velmi jednoduchý. Nejprve stačí ohřát filtrovanou vodu v hrnci a po jejím odložení z plotny do ní přidejte med. Poté ho dobře promíchejte, aby se dostatečně rozpustil a přidejte kurkumu, jablečný ocet a kajenský pepř. Směs nalijte do vhodné nádoby a nechte ji alespoň 2 hodiny v ledničce chladit. Hotový nápoj pijte 5 dnů po sobě na lačný žaludek (stačí jeden panák) a velmi brzy si všimnete pozitivních změn. Na webu JakZdravě jsme také psali jak může kurkuma snížit riziko srdečních nemocí

Jak se nápoj osvědčil vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
78 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články