Domácí lék na infekce ledvin a močových cest: Kdo smíchá tyto 4 ingredience, ten vyléčí téměř vše

Infekce močových cest či ledvin může mít nepříjemný dopad na váš každodenní život. Problémů se můžete zbavit pomocí tohoto domácího léku.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Pokud vás trápí infekce močových cest či ledvin, rozhodně byste tuto skutečnost neměli nikdy podceňovat. Jedná se totiž o vážné problémy, které mohou ovlivnit vaše zdraví natolik, že nebudete schopni věnovat se svým každodenním činnostem – nebo ještě hůře skončíte na nějakou dobu v nemocnici. Jakmile proto rozpoznáte příznaky onemocnění, zaměřte se na rychlou léčbu, se kterou vám dle webu Healthline pomůže tato účinná směs.  

Domácí směs proti infekci ledvin a močových cest 

Opakované infekce močových cest a ledvin mohou vést k rozvoji chronických problémů a vážně ohrozit vaše zdraví. Jakmile na sobě jejich přítomnost rozpoznáte, okamžitě se poraďte s svým lékařem, a pokud vám to dovolí, zaměřte se na konzumaci této přírodní směsi. Stačí smíchat čtyři ingredience a získáte velmi účinné léčivo, které vás problémů zbaví již během několika dní. Budete je potřebovat v následujícím množství: 

  • 100 gramů petržele
  • 100 gramů citrónové kůry
  • 100 gramů medu
  • 100 gramů extra panenského olivového oleje
citrony na stole iZdroj fotografie: Depositphotos
Citron v kombinaci s dalšími ingrediencemi pomáhá léčit infekce močových cest

Samotná příprava je poté již velmi jednoduchá. Nejprve si vezměte citron a dobře ho omyjte ve vlažné vodě s trochou octa nebo sody bikarbony. Tímto způsobem z něj dle lékařky Jarlyn Jones odstraníte veškeré nečistoty a zbytky postřikových látek. Následně z něj oloupejte kůru a pokrájejte ji na menší kousky – stejně tak to udělejte s petrželkou a poté všechny ingredience přidejte do mixéru a rozmixujte je na jemnou, jednotnou hmotu. 

Muž držící se za rozkrok

Lepší antibiotikum neexistuje: Jen pár surovin vás zbaví infekce močových cest a ledvin

Hotovu směs pak už stačí vložit do ledničky a tam ji uchovávat. Aby vám poskytla maximální účinky, užívejte každé ráno 1 polévkovou lžíci a již brzy se budete cítit mnohem lépe. Jakmile poté problémy zmizí, můžete ji přestat konzumovat a uschovat na později. Pozor však, že silné infekce mohou vyžadovat vyšší dávku, a to minimálně dvě lžíce denně. Na webu JakZdravě jsme také psali o dalších zdravotních přínosech olivového oleje

Jak se tato léčivá směs osvědčila vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články