Lék z nebes: Jen jedna lžička a imunita funguje lépe než kdy dříve

Pokud zařadíte tento účinný lék z nebes do svého jídelníčku, čeká vás mnoho zdravotních přínosů. Stačí jen jedna lžička každý den před snídaní.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Většina přírodních léčiv působí na lidské zdraví mnohem lépe než komerční výrobky z lékáren. Skvělým příkladem jsou med a skořice, které v kombinaci nabízí nespočet benefitů pro vaše tělo, a to včetně posílení imunitního systému, léčby deprese, a dokonce také snadnějšího shazování přebytečných kil. Směs přitom stačí jíst každý den ráno před snídaní, kdy vám mimo jiné dle lékařky Jerlyn Jones poskytnou energii na celé dopoledne. 

Podpora srdečního svalu 

Směs jedné lžičky medu smíchané s ½ lžičkou mleté skořice (ingredience stačí zalít teplou vodou, promíchat a poté vypít) podpoří funkci vašeho srdce a ochrání ho před nebezpečnými problémy, jako je infarkt myokardu nebo náhlá zástava. Důvodem je především skutečnost, že obě ingredience dokáží stabilizovat srdeční rytmus a regulovat krevní tlak, jehož vysoké hladiny mohou přispívat k řadě nepříjemných příznaků, jak jsme na Jak Zdravě již dříve uváděli. 

Silnější imunitní systém 

Během některých ročních období je imunitní systém člověka náchylnější vůči různým nemocem, a to včetně chřipky a nachlazení. Před problémy se však můžete poměrně snadno ochránit pravidelnou konzumací směsi skořice a medu, která posiluje organismus a činí ho obranyschopnějším vůči virům a bakteriím. Jak také uvádí server Healthline, kúra z těchto ingrediencí si hravě poradí s infekcemi a záněty. 

Med na chlebu iZdroj fotografie: Pixabay
Med v kombinaci se skořicí nabízí řadu zdravotních přínosů

Hubnutí a dobrá nálada 

Zejména během chladnějších měsíců se většina lidí potýká s výkyvy nálad a mnohdy samotnou depresí, což následně ovlivňuje jejich zdraví a každodenní život. Kombinace medu a skořice však velmi účinně pomáhá zklidnit mysl a odbourat stres i napět, díky čemuž vám pomůže udržet dobrou náladu.

Doporučená denní rutina: „Vypít sklenici vody na lačný žaludek“. Pleť, imunita, nálada i postava budou jásat

Mimo jiné je také jejich pravidelná konzumace spojována se snadnějším hubnutím a podporou kognitivních funkcí, jako je paměť či pozornost. 

Jak se kombinace skořice a medu osvědčila vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články