Navždy zdravá játra: Jen jedna lžíce každé ráno na lačno a budou zase jako nová

Tato směs vám pomůže detoxikovat tělo od nečistot a podpoří celkovou funkci imunitního systému. Stačí si připravit dvě osvědčené ingredience.

citron i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Směs z olivového oleje a citronové šťávy je velmi účinný přírodní prostředek, který vám pomůže zahnat mnoho nemocí a problémů. Skvěle si například poradí s opakující se bolestí hlavy, zácpou, artritidou a dokonce vám podle lékaře Joe Leech poskytne prevenci před srdečními potížemi a tvorbou rakovinných buněk. Její příprava je navíc velmi snadná, a pokud ji zařadíte do svého každodenního jídelníčku, příznivé změny pocítíte již po týdnu.

Očista trávicího traktu 

Stačí smíchat 1 citron s 1 polévkovou lžící olivového oleje, směs pořádně zamíchat a poté si dopřát každé ráno na lačno jednu čajovou lžičku. Tato úžasná kombinace vám primárně pomůže vyčistit střeva a celý trávicí trakt, přičemž aktivuje funkci močového měchýře a žlučníku. Vy se tak ve výsledku budete cítit mnohem lépe a získáte prevenci před problémy, jako je nadýmání a plynatost. Mimo jiné obsažené antioxidanty obecně zlepší vaše trávení. 

krev, žíla iZdroj fotografie: Pixabay
Kombinace olivového oleje a citronové šťávy skvěle podporuje krevní oběh

Lepší krevní oběh a srdce

Olivový olej je podle serveru WebMD bohatý na omega-3 mastné kyseliny, které zlepšují krevní oběh a pomáhají eliminovat usazený cholesterol v krvi. V kombinaci s citronem pak také působí protizánětlivě a poskytuje cévám ochranu před poškozením nebo tvorbou krevních sraženin. Směs také podporuje přenos kyslíku do potřebných částí těla, díky čemuž celkově zlepšuje funkci organismu a podporuje tělesné funkce.  

játra

15 varovných signálů, že máte játra plná toxinů, které přispívají k přibírání na váze

Už žádná bolest kloubů 

Každodenní užívání čajové lžičky této léčivé směsi po ránu vám pomůže zmírnit dráždivou revmatickou bolest. Některé složky v olivovém oleji a citronové šťávě totiž zmírňují zánět kloubů a poskytují tělu úlevu od bolesti v těchto místech. Pomoci vám dokáže i v případě nespavosti, bolestí hlavy a možná díky ní i zhubnete přebytečná kila. Na webu Jak Zdravě jsme také psali o dalších zdravotních přínosech olivového oleje

Jak se tato směs osvědčila vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
144 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články