Největší pomocník na ženské problémy: Jen lžička domácí směsi a bolest je okamžitě pryč

Ženské problémy vám mohou velmi snadno znepříjemnit každodenní život. Pokud se s nimi potýkáte i vy, vyzkoušejte tuto směs.

                   

Každá žena se čas od času potýká s problémy, jako jsou menstruační bolesti, časté migrény nebo také přibývání na váze. Pokud se v posledních dnech necítíte dobře ani vy, nemusíte však nutně spěchat k lékaři a užívat drahé komerční prostředky plné chemie. Mnohem více se vyplatí zařadit do svého pravidelného jídelníčku tuto osvědčenou směs, která vám podle lékařky Jillian Kubala poskytne přirozenou úlevu již během několika dnů. 

Směs proti ženským problémům 

Ať už vás trápí menstruační křeče nebo časté migrény, v první řadě byste se měli poradit nejprve s vaším lékařem, který vám stanoví diagnózu a doporučí vhodnou léčbu. Velmi dobře se však v takových případech osvědčila účinná bylinka a oblíbený alkoholický nápoj, který máte doma určitě i vy. Obě ingredience stačí smíchat dohromady, připravit si z nich léčivý roztok a ten pak zařadit do svého jídelníčku. Budete potřebovat následující produkty: 

  • 40 větviček rozmarýnu (čerstvé)
  • 1 litr domácího červeného vína

Příprava je poté již velmi jednoduchá. Do čisté nádoby nalijte domácí červené víno bez konzervantů, o jehož pozitivních účincích jsme již na JakZdravě psali ve starším článku, a namočte do něj 40 větviček rozmarýnu (dlouhých asi 3 až 4 centimetry). Poté roztok odložte na tmavé a suché místo po dobu 10 dnů, přičemž ho čas od času řádně promíchejte. Jakmile uplyne stanovená doba, vypijte každý večer jednu sklenku nápoj (zhruba 0,1 decilitru) a pro získání maximálního účinku provádějte kúru alespoň jeden měsíc.

Žena s vínem iZdroj fotografie: Depositphotos
Červené víno v kombinaci s rozmarýnem zmírňuje ženské problémy

Rozmarýnové víno podpoří lidské zdraví v mnoha směrech 

Jak uvádí server MedicalNewsToday, rozmarýn je dobře známé přírodní léčivo, které podporuje lidské zdraví a činí organismus obranyschopnější vůči různým problémům, včetně chřipky a nachlazení.

Léčivý rozmarýn zbaví bolesti a zánětu, uleví také křečovým žilám

Rovněž pomáhá regulovat krevní tlak, zlepšuje krevní oběh, pozitivně ovlivňuje trávicí trakt, přičemž léčí plynatost a dokáže stimulovat nervovou soustavu. Jakmile proto směs začnete pít častěji, budete se cítit mnohem lépe. 

Jak se rozmarýnové víno osvědčilo vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
78 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články