Ponořila si nohy do jablečného octa a nechala je ponořené 30 minut: To, co se stalo, vás ohromí

Detoxikace těla je častým námětem mnoha různých doporučení, receptů a rad. Pravdou je, že pokud k ní použijete přírodní prostředky bez vedlejších účinků, vašemu zdraví prospěje.

jablečný ocet i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Detoxikační kúry na vás útočí ze všech stran. Každý samozřejmě doporučuje jinou, ale všechny mají jedno společné – nabídku různých předražených produktů, které slibují nemožné. Neutrácejte peníze za drahé a zbytečné detoxikační přípravky, nachystejte si domácí detoxikační kúru, která dokonale pročistí vaše tělo a vy se budete cítit lépe než kdy jindy.

Proč se toxiny v těle hromadí?

Škodlivé látky a toxiny se v těle hromadí ve chvíli, kdy si osvojíte nezdravé stravovací návyky, jako je častá konzumace zpracovaných potravin a nasycených tuků. Venku zase dýcháte znečištěný vzduch. Existuje mnoho faktorů, proč se v těle hromadí toxiny, nelze se všem vyhnout, ale rozhodně většinu z nich můžete eliminovat. Se zbytkem si pak poradí pravidelná detoxikace organismu.

Pročištění celého těla přirozenou cestou

Existují různé typy detoxikačních procedur. Jedna z nejbezpečnějších metod je detoxikace nohou. Aplikací této procedury ve svém životě se můžete stát zdravějšími a pročistíte své tělo přirozenou cestou. K tomu vám pomůže jablečný ocet, který většina z vás má doma ve své kuchyni.

koupel nohou iZdroj fotografie: Freepik

Je mnoho způsobů, jak využít jablečný ocet pro účely krásy a zdraví. V tomto případě jako prostředek k získání zdravého těla bez toxinů a škodlivých látek.

Naplňte 2/3 většího lavoru teplou vodou, přidejte šálek jablečného octa a zamíchejte. Ponořte nohy do roztoku alespoň na 30 minut a poté opláchněte studenou vodou. Tato koupel nohou oživí suchá místa na kůži, pomůže při mykózách, zmírní známky stárnutí a uvolní svaly celého těla. Stačí půl hodiny a vy se budete cítit jako znovuzrození.

Jakými nejčastějšími způsoby využíváte jablečný ocet?

Zdroj: Zdravě
Diskuze Vstoupit do diskuze
85 lidí právě čte
Autor článku

Radka Dobešová

Zobrazit další články