Přírodní zázrak za pár korun: Léčí psoriázu, ekzémy, lupy a akné

Toto přírodní léčivo vám poskytne úlevu od mnoha nepříjemných problémů. Stačí ho správně aplikovat a brzy pocítíte patřičnou úlevu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pupínky, ekzémy nebo vyrážky vznikají nejčastěji v důsledku bakteriální infekce. Pokud se s podobnými problémy potýkáte i vy, nemusíte však nutně spěchat k lékaři nebo užívat drahé komerční léky. Skvěle vám totiž dokáže pomoci čajovníkový olej, který si získal oblibu pro své silné účinky a schopnost regenerovat pokožku. Stačí ho tak podle lékařky Debra Rose Wilson správně použít a již brzy na sobě pocítíte velmi pozitivní změny.  

Čajovníkový olej a lidské zdraví 

Čajovníkový olej se získává extrahováním listů Melaleuca Alternifolia a během posledních let si získal oblibu téměř po celém světě. Zpočátku byl široce používán zejména v Austrálii, odkud se posléze dostal na další kontinenty. Nejčastěji byl tehdy používán na pokožku, a to za účelem odstranění plísňových a bakteriálních infekcí, které mohou vést k řadě vážných příznaků. Dále pak také působí antiseptiky a velmi snadno si poradí se záněty.

Existuje také mnoho nemocí, které vám pomůže čajovníkový olej vyléčit v řádech několika dnů či týdnů. Kromě bakteriálních infekcí si velmi dobře poradí s vyrážkou, akné na obličeji, psoriázou, suchou kůží, bolestmi ucha, infekcí dýchacích cest, špatným dechem, vředy, chřipkou a popáleninami. Jak také uvádí server WebMD, podpoří i zdraví a krásu vašich vlasů a zabrání jejich vypadávání, pokud ho budete pravidelně nanášet na pokožku hlavy. 

Žena si myje vlasy iZdroj fotografie: Depositphotos
Čajovníkový olej podpoří růst vlasů a udrží je zdravé

Jeho aplikace je jednoduchá

Náročná není ani samotná aplikace čajovníkového oleje. Ve většině případů ho stačí přimíchat do obyčejné vody a tu poté nanést na potřebná místa – například si roztok vmasírovat do vlasů, nanést ho na akné na obličeji nebo popáleninách na nohou.

Babské rady na prevenci i léčbu vaginální kvasinkové infekce: Dozajista oceníte účinky jogurtu a tea tree oil

Výborně odstraní také bradavice (v řádu několika málo dnů) a bolestivý zánět v uchu. Na webu JakZdravě jsme také dříve psali o tom, jak si co nejefektivněji poradit s hemeroidy.

Jak často používáte čajovníkový olej vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
130 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články