Egypťané s ní dokázali vyléčit až 100 nemocí: Stačí smíchat jen 2 suroviny

Stačí tuto směs zařadit do svého jídelníčku a zbavíte se téměř všech problémů. Její příprava je snadná a vyžaduje pouze dvě ingredience.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Současná generace, ať už se jedná o mladší či starší jedince, je oproti našim předchůdcům mnohem náchylnější vůči různým nemocem. Na vině je se vší pravděpodobností nezdravá strava a další špatné návyky, které snižují obranyschopnost imunitního systému. Abyste se ochránili před nebezpečnými problémy, stačí dle serveru WebMD zařadit do svého jídelníčku tuto účinnou směs ze dvou ingrediencí. Pomůže vám porazit veškeré viry i bakterie. 

Starověká egyptská směs pro pevnější zdraví 

O směsi z česneku a červeného vína věděli již staří Egypťané, kteří se jím snažili léčit řadu problémů a předcházet nebezpečným onemocněním, včetně srdečních chorob, artritidy nebo obávané rakoviny. Své účinky si získala především díky obsaženým sloučeninám v obou ingrediencích, které disponují velmi silnými antiseptickými a antibakteriálními vlastnostmi – na webu JakZdravě jsme také již dříve psali o dalších zdravotních přínosech česneku. Pro přípravu léčivého prostředku budete potřebovat následující:

  • 12 stroužků česneku
  • 1 litr kvalitního červeného vína
Červené víno iZdroj fotografie: Depositphotos
Červené víno s česnekem nabízí úžasný přírodní prostředek pro posílení těla

Samotná příprava je poté již velmi jednoduchá. Stačí očistit všechny stroužky česneku, rozkrojit je napůl a poté je smíchat s červeným vínem ve vhodné nádobě (může být i samotná lahev od vína). Tu nakonec uzavřete, nechte 2 týdny odstát na suchém a chladném místě, přičemž ji dvakrát až třikrát denně protřepejte. Pro získání maximálního účinku konzumujte 2 polévkové lžíce směsi po dobu jednoho měsíce a kúru opakujte dvakrát do roka. 

Červené víno

I červené víno může pomoci: Je plné antioxidantů, podpoří kontrolu hmotnosti

Očista těla pomocí směsi z červeného vína a česneku vám pomůže dle lékařky Marie Lorraine Johnson vyčistit krev, posílit imunitní systém, upravit hladinu cholesterolu, odstranit nečistoty z těla, snížit riziko vzniku srdečně-cévních onemocnění, vyléčit infekce, naplnit tělo energií a celkově zvýšit vaši vytrvalost. 

Jak se tato směs osvědčila vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články